Olsztynianie ciągle łamią rządowe zakazy. 61-latek wpadł podczas kradzieży, inny jeździł bez celu

Olsztynianie ciągle łamią rządowe zakazy. 61-latek wpadł podczas kradzieży, inny jeździł bez celu
Wspólny patrol policji i Żandarmerii Wojskowej
Fot. KWP Olsztyn

Mieszkańcy Olsztyna codziennie łamią zakaz gromadzenia się. Trzej koledzy spotkali się towarzysko na ul. Kanta. Inny mężczyzna wpadł podczas kradzieży w markecie.

Ładna pogoda zachęca wielu mieszkańców regionu do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niektórzy olsztynianie za nic mają nowe zakazy i ograniczenia wprowadzone przez rząd. Wczoraj, 5 kwietnia, na ul. Kanta policjanci zauważyli grupę trzech mężczyzn. Po ich wylegitymowaniu przyznali się, że spotkali się towarzysko. Wsszyscy zostali ukarani mandatami.

Dzień wcześniej funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie kradzieży w jednym z olsztyńśkich sklepów. Złodziej kradł artykuły spożywcze, ale został zatrzymany przez ochroniarza. W trakcie rozmowy 61-latek przyznał, że szedł na spotkanie towarzyskie do kolegi. On również został ukarany mandatem.

Także w sobotę stróże prawa zatrzymali na obwodnicy Olsztyna kierowcę audi. 35-latek wyjaśnił im, że nie ma konkretnego celu podróży, ale planował odwiedzić znajomych. Mężczyzna będzie musiał zapłacić mandat.

Źródło: własne/KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz