W sobotę (28 czerwca) w południe policjanci odebrali zgłoszenie od pracowników ochrony jednego z olsztyńskich supermarketów. Z ich relacji wynikało, że w sklepie ujęty został mężczyzna, który w kasie samoobsługowej zapłacił za towar inny niż ten, który faktycznie zabrał z półek.
Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że 38-letni mężczyzna spakował do papierowej torby artykuły warte ponad 200 zł. Całą torbę umieścił na wadze kasy samoobsługowej i na ekranie wcisnął opcję ważenia ziemniaków. Następnie zapłacił nieco ponad 7 zł i skierował się w stronę wyjścia ze sklepu, tam został ujęty przez pracownika ochrony.
Funkcjonariusze zatrzymali wskazanego sprawcę. Mężczyzna usłyszał zarzuty oszustwa i został przesłuchany w charakterze podejrzanego – przyznał się do winy. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.







Komentarze (15)
Napisz komentarz-
Nie dla Bonżura
2025-07-01 18:00
Jak trafi do więzienia to za 2 lata będzie głosował na kandydata Platformy. W wyborach preztdenckich Trzaskowski w aresztach i więzieniach zdeklasował konkurentów, często zdobywając kilkakrotnie więcej głosów niż inni kandydaci.
Odpowiedz
9 11
-
Myślący
2025-07-01 07:09
Dlaczego nie podano pochodzenia sprawcy? Bo gdyby to zrobił Polak to byście trąbili o tym przez tydzień!
Odpowiedz
12 2
-
Aktywista społeczny.
2025-07-01 07:03
Adamie Bodnar jak nie wyrzucisz Nawrockiego Tusk wyrzucie ciebia. Działaj Adamie.
Odpowiedz
2 17
-
Jlag
2025-06-30 21:32
Pewnie to współpracownik S. Gajewskiej, specjalistki od ziemniaków.
Odpowiedz
25 9
-
ololol
2025-06-30 21:12
Jakbym jako ochroniarz zobaczył taki tercet na monitoringu (wiem, zdjęcie prawdopodobnie poglądowe, niezwiązane z tekstem, ale zapewne coś przeskrobali, bo fot. policja), to dzwoniłbym po policję zanim te patole weszłyby do sklepu. Wielbiciele napojów mlecznych :)
Odpowiedz
0 0
-
Ja
2025-06-30 19:23
To Fornal, najwyraźniej przerzucił się z kebabów na ziemniaki. Znak rozpoznawczy dupa z przodu.
Odpowiedz
6 5
Napisz komentarz