Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Olsztyn. Zakupy bez płacenia i „pakiet bonusowy” w postaci narkotyków. 35-latek w rękach policji

Olsztyn. Zakupy bez płacenia i „pakiet bonusowy” w postaci narkotyków. 35-latek w rękach policji
Kradł w sklepie znanej sieci, ale to nie wszystko. 35-latek zatrzymany
Fot. Artur Szczepański / Olsztyn.com.pl, KMP Olsztyn

W miniony poniedziałek (4 maja) około godz. 20 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym ze sklepów sieci Biedronka, zlokalizowanym przy ul. Barczewskiego w Olsztynie. Świadkowie zdarzenia ujęli 35-latka i przekazali go w ręce funkcjonariuszy. W trakcie interwencji okazało się, że zatrzymany mężczyzna ma przy sobie zabronione substancje.

reklama

Policjanci znaleźli przy 35-latku woreczki z białym proszkiem i suszem roślinnym. Mężczyzna trafił do aresztu.

W toku przeprowadzonych czynności okazało się, że zatrzymany w ostatnich miesiącach dokonywał podobnych kradzieży. W związku z tym usłyszał łącznie 5 zarzutów, dot. kradzieży oraz posiadania narkotyków. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: Własne, KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły