Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
06.08.2026 Jakuba, Oktawiana, Sławy Pogoda 18/31

Olsztyn ponownie zatańczy

Iwona Starczewska ·

Już po raz ósmy Fundacja Młodzi Przeciw Uzależnieniom organizuje happening taneczny OLSZTYN TAŃCZY, który udowadnia, że taniec jest dostępny dla każdego bez względu na wiek, płeć i predyspozycje.

reklama
Co roku podczas ''Olsztyn Tańczy'' Urania wypełniona jest po brzegi, a na parkiecie dzieci i młodzież prezentują swoje taneczne umiejętności.

Tegoroczną Imprezę otworzy Zespół Pieśni i Tańca Kortowo, a gościem specjalnym będą finaliści programu telewizyjnego „Got To Dance” - bboye grupy Sztewite Gang!

Gala ma na celu zachęcenie całych rodzin do wspólnego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas happeningu odbędzie się rodzinny konkurs „Mini Maraton Taneczny”, podczas którego na parkiecie zaprezentują się rodzice z swoimi dziećmi. W konkursie oceniane będą nie tylko taneczne umiejętności, ale także strój, rekwizyty, humor, zabawa i przebranie. Do wygrania są znakomite nagrody.

Różne formy taneczne będą prezentowane 11 listopada w godzinach 16.00 - 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej „Urania”.


Wstęp wolny.


Źródło: inf.organizatora

Komentarze (1)


  • jaja 2013-11-07 13:59
    Nie ma to jak atrakcje na weekend w olsztynie
    Odpowiedz 0 0

Proponowane artykuły