Nowy rozkład jazdy pociągów

Od najbliższej niedzieli obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Drobne zmiany dotyczące godzin kursowania pociągów należących do Przewozów Regionalnych wynikają z otrzymanych wniosków podróżnych oraz konieczności dostosowania się do kursujących pociągów PKP Intercity, które w czasie tworzenia rozkładu jazdy mają priorytet.

Nowe połączenia krajowe, lepsze czasy przejazdu, pojazdy Flirt3 i PesaDART na kolejnych relacjach – tak przedstawia się roczny rozkład jazdy pociągów 2016/2017 PKP Intercity. Zmiany zaczną obowiązywać od 11 grudnia. W związku z tymi zmianami oraz pracami modernizacyjnymi na torach w całej Polsce, pociągi Przewozów Regionalnych muszą dopasować się ze swoim rozkładem.

Nowy rozkład, który od niedzieli dostępny będzie w Portalu Pasażera PKP PLK S.A. obowiązuje do 11 marca 2017 r. Jak zapewnia spółka PKP PR - pociągi w tym okresie będą kursowały w relacjach i układzie zbliżonym do poprzedniego.

Od 2 stycznia w rozkładzie znajdą się dwie pary nowych połączeń w warmińsko-mazurskim. Są to pociągi, które będą kursować na liniach Iława Gł.- Działdowo i Ełk-Białystok.

Pasażerowie w dalszym ciągu będą mogli korzystać z popularnej promocji "Połączenie w Dobrej Cenie" (PwDC). Oferta ta obowiązuje na odcinkach Olsztyn Gł. - Olsztynek, Olsztyn Gł.-Dobre Miasto, Olsztyn Gł.-Szczytno-Szymany Lotnisko.

Zmiany:

Grajewo-Białystok →

Iława -Działdowo →

Iława-Malbork →

Olsztyn Główny-Braniewo →

Olsztyn Główny-Działdowo →

Olsztyn Główny-Elbląg→

Olsztyn Główny-Iława-Jabłonowo Pom.→

Olsztyn-Korsze-Ełk →

Olsztyn-Szczytno-Ełk →

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz