Nowe połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury. Polecimy do Oslo

Wizz Air ogłosił nowe połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury. Tymi tanimi liniami lotniczymi od maja przyszłego roku polecimy do Oslo Torp.  

Pierwszy lot Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury odbył się w czerwcu i od tej pory linia przewiozła ponad 15 000 pasażerów na swojej niskokosztowej trasie do i z Londynu Luton stając się głównym przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji tego wydarzenia, WIZZ ogłosił uruchomienie nowej trasy z lotniska Olsztyn-Mazury do Oslo Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017 roku.

Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Z nowym połączeniem, Wizz Air oferuje prawie 87 000 miejsc w siatce połączeń w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury w 2017 roku, co stanowi 220% wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Bilety dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się już od 59 PLN.

Obok tych dobrych informacji są również złe. Przypomnijmy, z siatki połączeń lotniska Olsztyn-Mazury z końcem października znikają połączenia realizowane przez firmę Adria Airways. Loty realizowane były do Monachium. Niewykluczone, że przewoźnik powróci z ofertą w okresie wakacyjnym.

Swoje połączenie sezonowe z lotniska Olsztyn-Mazury do Warszawy zawiesił również LOT. Z planów odlotów i przylotów znikną również połączenia realizowane przez Sprint Air. Z końcem miesiąca znikną więc połączenia z Wrocławiem, Berlinem i Krakowem.

Od 1 listopada swoje połączenia realizować będzie za to Ryanair, który wkracza z ofertą połączenia Szymany-Londyn-Stansted.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000
2147382000