Dziś jest: 21.04.2024
Imieniny: Anzelma, Bartosza
Data dodania: 2023-08-10 14:40

Redakcja

Nowa sala zabaw dla dzieci w Olsztynie - Park Trampolin 7 Jump Kids

W Olsztynie pojawiło się nowe miejsce zabaw dla dzieci – 7 Jump Kids. Bawialnia przeznaczona jest zarówno dla dzieci z przedszkola, jak i dla chodzących do szkoły, od 1 do 4 klasy włącznie. W nowej sali zabaw można też urządzać urodzinki.  Zapraszamy też grupy zorganizowane.

reklama

Sala zabaw dla dzieci przypomina tropikalne zoo: są w nim palmy, obrazy dzikich zwierząt i tropikalnych roślin, z głośników płynie muzyka z odgłosami dżungli. To idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla maluchów, jak i młodszych szkolniaków, a także… rodziców. Dorośli znajdą w 7 Jump Kids kawiarnię, a w niej m.in. pyszną kawę illy, gofry czy pizzę, mogą skorzystać z darmowego wi-fi czy dogodnego parkingu przy samej bawialni, pooglądać telewizję słowem - mieć chwilkę relaksu, w czasie, gdy ich dzieci będą się świetnie bawić. Więcej informacji na stronie www.7jumpkids.pl lub pod numerem telefonu + 48 668 037 709.


Atrakcje dla dzieci w Olsztynie - miejsce z dobrą tradycją

Sala zabaw 7 Jump Kids to nowa odsłona znanego i cenionego parku trampolin 7 Jump Street. Miejsce to jest dedykowane tylko dzieciom w wieku od 3 do 11 lat włącznie, dlatego, by zabawa najmłodszych była bezpieczna i w gronie rówieśników.
Wyposażenie parku trampolin 7 Jump Kids jest dopasowane do potrzeb, możliwości i oczekiwań dzieci przedszkolnych i młodszych klas szkolnych.

Znajduje się w nim m.in. zjeżdżalnia rurowa o wysokości 4 metrów, z której najmłodsze dzieci mogą ześlizgnąć się w bezpieczny sposób. Wśród rozrywek zaaranżowano także strefę koszy, a także strefę, w której można grać w zbijaka lub siatkówkę. Wyjątkową zabawką jest ogromna poduszka powietrzna o powierzchni 60 m. kw., na której dzieci beztrosko mogą fikać koziołki.  W sali zabaw 7 Jump Kids dzieci mogą bawić się samodzielnie, z rówieśnikami, pod okiem instruktorów lub rodziców.


Wyjątkowe urodzinki dla dzieci w Olsztynie- urodziny to nasza specjalność

W sali zabaw 7 Jump Kids organizujemy też urodziny dla dzieci. Każdy z jubilatów otrzymuje do swojej dyspozycji dedykowane miejsce w kawiarni, w której może np. złożyć prezenty. Zapewniamy torty w różnych smakach, które stylistycznie są dopasowane do wystroju parku trampolin (zdobią je wizerunki dzikich zwierząt).  Można u nas zamówić dla gości także pizzę, gofry czy pakiet słonych przekąsek. Szeroki wachlarz zabawek i urządzeń w bawialni gwarantują dzieciom, atrakcje i udaną zabawę, a wystrój bawialni – palmy, zwierzęta, muzyka – sprawią, że uczestnicy zabawy poczują się jak na Hawajach. 


Zajęcia zorganizowane dla dzieci w Olsztynie- czekamy na grupy

 

W sali zabaw 7 Jump Kids można się bawić samemu, ale można tu też organizować lekcje wf, które z całą pewnością przekonają dzieci, że sport to dobra zabawa.  Grupy zorganizowane park trampolin 7 Jump Kids otacza kompleksową, dopasowaną indywidualnie opieką organizacyjną i instruktorską – możliwe jest nawet uzgodnienie zabawy poza standardowym czasem pracy. Przed bawialnią znajduje się duży, wygodny parking, na którym swobodnie mogą manewrować autokary.

 

Najlepsza kawiarnia w Olsztynie – Kawiarnia Pod Palmami
 


W Parku Trampolin 7 Jump Kids działa klimatyczna i komfortowa Kawiarnia Pod Palmami z zewnętrzną i wewnętrzną strefą relaksu. Kawiarnia jest zaaranżowana w klimacie tropikalnej dżungli co daje wytchnienie od codzienności. Posiada dogodny parking przy samym wejściu. Oferuje znaną na całym świecie kawę illy, francuskie herbaty Dammann, słodkie i słone przekąski, ciasta, kanapki, drożdżówki, gofry, pizze, bezalkoholowe drinki i napoje. W nowej kawiarni na mapie Olsztyna goście mogą się zrelaksować słuchając spokojnej muzyki, oglądając filmy przyrodnicze lub wydarzenia sportowe. Klienci kawiarni mogę także skorzystać z bezpłatnej sieci wifi.


Szczegóły oferty dostępne na stronie www.7jumpkids.pl


Zapraszamy

Artykuł sponsorowany

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Strzał w stopę 2023-08-11 20:04:23 46.186.*.*
  A jak ktoś ma dzieci w wieku 4,6 i 13, to jak ma urządzić urodziny 6-latka, skoro starsze rodzeństwo nie może w nich uczestniczyć?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
 • wyborny wyborca 2023-08-10 22:49:47 176.221.*.*
  Co tam jakieś trampoliny, Stadion Stomilu trzeba pilnie budować!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 6
 • [email protected] 2023-08-10 15:27:23 2a00:f41:8f4:*
  Na przeciwko stadionu są fajnie jakby zrobili jakaś akcje marketingową dla najmłodszych po sąsiedzku razem ze Stomilem. Taka podpowiedź :-)
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 15

www.autoczescionline24.pl