Nasz fighter wystąpił w serialu... z Kasią Cichopek

Mamed Chalidow zaliczył debiut w serialu. Zagrał w popularnych ''tasiemcu'' emitowanych w TVP 2 ''M jak Miłość' u boku celebrytki Kasi Cichopek. W sieci można znaleźć zarówno masę negatywnych jak i pozytywnych komentarzy na ten temat. Jakie jest Wasze zdanie?

- Mamed jest znany i zarabia na tym kasę, kto nie chciałby tego na jego miejscu wykorzystać? - pisze internauta Tomkier.

- W czym zobaczymy jeszcze Mameda, w reklamie konserwy turystycznej – dodaje internautka Katrina.

 

W sieci pojawiło się wiele opinii na ten temat. Jedno jest pewne, nasz fighter trenujący w Olsztynie dba o to, by nikt o nim nie zapomniał. Zagranie epizodu w serialu, spotkaniu z Szymonem Majewskim, czy Kubą Wojewódzkim to po prostu jego praca – praca nad jego własną marką. W serialu zagrał samego siebie – i jak sam przyznał to była fajna przygoda, którą chętnie powtórzyłby nawet za darmo.

Przypomnijmy, Mamed Chalidow, to utytułowany zawodnik MMA trenujący w olsztyńskim Arrachionie, który w Polsce osiągnął już wszystko, a więc podjął decyzję o wylocie do Stanów, gdzie będzie walczył w wybranej przez siebie federacji. Czy będzie to Strikeforce, UFC, czy Bellator – tego wciąż nie zdradza ani on, ani jego menedżer. Mamed Chalidow z polskimi kibicami pożegna się podczas gali KSW, 1 grudnia 2012 na warszawskim Torwarze. Po Nowym roku wyjeżdża do Stanów.

 

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz