Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
03.08.2026 Augusta, Lidii, Nikodema Pogoda 12/25

Młodzi piłkarze z Mazur na turnieju w Wilnie

Weronika Pieloch ·

Właśnie rozpoczyna się trzydniowy Międzynarodowy Turniej Ateitis Cup w piłce nożnej. W zawodach na Litwie nasz region reprezentować będzie dwunastoosobowa drużyna z Ełku.

reklama
Młodzi piłkarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Rona 03” wielokrotnie brali udział w międzynarodowych i krajowych wymianach sportowych. Mazurska drużyna jest aktualnym mistrzem województwa warmińsko-mazurskiego w piłce nożnej U-10 (poniżej dziesięciu lat). W czerwcu br. młodzi zawodnicy gościli również u premiera Donalda Tuska, z którym rozegrali towarzyski mecz.
 
W turnieju wezmą udział 23 drużyny piłkarskie z Litwy, Rosji, Białorusi, Włoch oraz Łotwy. Polskę reprezentować będą 2 zespoły. Pierwsze pojedynki zaplanowano na 24 listopada 2011 roku.
 
Wyjazd młodych ełczan współfinansuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Źródło: WWiM

Komentarze (0)


Proponowane artykuły