Miłość kwitnie. Lekkoatleta Konrad Bukowiecki pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną

Lekkoatleta Konrad Bukowiecki pochwalił się na Instagramie romantycznym zdjęciem z ukochaną, Natalią Kaczmarek. Zdjęcie zostało zrobione na mistrzostwach Polski, które odbyły się we Włocławku.

Specjalizujący się w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem, Konrad Bukowiecki w miniony weekend brał udział w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski, które odbyły się we Włocławku. W zawodach udział brała również jego partnerka Natalia Kaczmarek. Olsztyński kulomiot ostatecznie zajął trzecie miejsce, o czym pisaliśmy w artykule: Lekkoatletyka. Covid-19 i urazy rozregulowały kulę wicemistrzowi Europy.

Z kolei ukochana wychowanka Gwardii Szczytno w biegu na 400 metrów uplasowała się na piątym miejscu, a w sztafecie 4x400 metrów zdobyła złoto.

Jednak nie zabrakło czułości między partnerami. Konrad Bukowiecki pochwalił się zdjęciem, na którym całuje ukochaną. Fotografia została zrobiona tuż po biegu Kaczmarek. Widać, że miłość między sportowcami kwitnie, mimo że są już w związku od dwóch lat. Para poznała się w 2018 r. podczas zawodów w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@nataliaakaczmarek 🥰 📸 @xmg.photography

Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

Galeria

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz