Dziś jest: 06.12.2023
Imieniny: Emiliana, Jaremy
Data dodania: 2023-11-17 14:10

Redakcja

Miał wybór: więzienie albo grzywna. 30-latek podjął męską decyzję

Miał wybór: więzienie albo grzywna. 30-latek podjął męską decyzję
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Pewien 30-latek nie spodziewał się kłopotów. Te nadeszły wraz z policyjnym patrolem. Mężczyzna miał do wyboru dwie opcje, aby odpokutować błędy z przeszłości.

reklama

W czwartek (16 listopada) policjanci na jednej z ulic w Olsztynie zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel, za którego kierownicą siedział pewien 30-latek. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że mężczyzna jest osobą poszukiwaną na podstawie listu gończego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, celem odbycia kary 30 dni aresztu lub opłacenia grzywny za wykroczenie popełnione w przeszłości. Mężczyzna został zatrzymany. 30-latek postanowił rozliczyć się z przeszłością i po opłaceniu grzywny został zwolniony.

Nie było to jedyne zatrzymanie osoby poszukiwanej przez sąd, którego w ostatni czwartek dokonali lokalni policjanci. Na jednej z ulic w Barczewie ujawnili podczas legitymowania innego mężczyznę. Po dokonaniu sprawdzenia w policyjnych systemach wyszło na jaw, że 39-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary w wymiarze 6 miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od wykonania obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna został zatrzymany, a najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Źródło: KMP w Olsztynie / Własne

Tagi: prawo

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • ivo 2023-11-17 19:15:52 2a01:113f:901:*
    Jak posiedzi pół roku to mu ubędzie alimentó?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0

www.autoczescionline24.pl