Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Maluchy zagrały w turnieju

Zakończył się turniej Piłki Nożnej Dzieci z rocznika 2005 i młodszych. Mecze rozgrywane były na boisku przy stadionie UWM w Kortowie.

reklama

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Old Boy's, która wspiera działania mające na celu promocję aktywnego spędzania czasu i zdrowej rywalizacji wśród najmłodszych.

W turnieju wzięły udział drużyny dzieci ze szkółek piłkarskich:

- JAGIELLONIA Białystok
- WALECZNI Płock
- ARKA I Gdynia
- MAŁY JEZIORAK Iława
- STOMIL Olsztyn
- PRZYJACIELE Olsztyn
- ARKA II Gdynia
- CONCORDIA Elbląg
- HURAGAN Morąg
- ŻURI FOOTBALL Olsztyn
- AKADEMIA PILKARSKA Gdynia
- UKS SP3 Olsztyn

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły