Koronawirus. Policjanci w komunikatach z radiowozów ostrzegają przed zagrożeniem [WIDEO]

Koronawirus. Policjanci w komunikatach z radiowozów ostrzegają przed zagrożeniem [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn

„W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach” tak brzmią słowa komunikatu, który mieszkańcy mogą usłyszeć od policji. Nagranie jest puszczane przez megafony w radiowozach.

Na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego z policyjnych radiowozów emitowane są przez megafon komunikaty dotyczące epidemii koronawirusa.

- Uwaga, mieszkańcy! Tu policja. W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach (...). Apelujemy zostańcie w domach... – brzmi policyjny przekaz.

Celem komunikatu jest przypomnienie mieszkańcom regionu o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.

Zwracamy się z kolejnym przesłaniem o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem przystępując do akcji #zostanwdomu

- apelują policjanci z Olsztyna.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Bimber 2020-03-26 09:18:07 37.47.*.*
    Ma Limanowskiego sa dwie budy po warzywniaku, tam lumpy chleją Amarene, trzech dziadów i babsztyl. Przy Mazurku jest kamera i przy wjeździe z Żeromskiego też. Policja nic nie widzi, a jest zakaz zgromadzeń powyżej 2osob i oni łamią prawo
    Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna