Kontrowersyjny muzyk odwiedził Mazury. Nagrał tam fragment teledysku [WIDEO]

Kontrowersyjny muzyk odwiedził Mazury. Nagrał tam fragment teledysku [WIDEO]
Screen z teledysku
Fot. S.P. RECORDS / YouTube

Znany polski muzyk, Kazik Staszewski opublikował wczoraj teledysk do utworu „Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale”. Nagranie powstało w wielu miejscach Polski, m.in. w Orzyszu na Mazurach.

Kazik Staszewski to znany muzyk rockowy, który zasłynął z kontrowersyjnych utworów, nierzadko krytykujących obecny obóz rządzący. Wczoraj, 15 września, premierę miał nowy teledysk artysty „Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale”. Kazik w tekście piosenki odnosi się do coraz popularniejszego trendu oglądania seriali w czasie wolnym.

Myślę tu sam złote życie zdobyć tam

Jak ty jeszcze ze mną w cieniu wytrzymujesz

Kończę ten sam Młody Papież co ja mam

The Sopranos że to wszystko tolerujesz

Wyłączyli Prime Video bo się karta skończyła

Chociaż jeszcze ważna dwa miesiące była

HBO GO mi się wiesza i to mnie nie pociesza

Nie pamiętam True Detective gdzie ja byłem

- brzmi fragment tekstu.

Jednak nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie interesujący teledysk, w którym można zobaczyć „selfie” artysty z różnych zakątków Polski. Na samym końcu nagrania można zauważyć zabytkowy czołg, który jest jednym z eksponatów Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej. Kazik wspomniane muzeum odwiedził 24 sierpnia bieżącego roku.

Utwór „Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale” promuje najnowszy album Staszewskiego pt. „Zaraza”, który miał premierę 5 czerwca 2020 r. Z tego samego krążka pochodzi głośna piosenka „Twój ból jest lepszy niż mój”, krytykujący prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Powodem krytyki jest jego wizyta z 10 kwietnia na cmentarzu na Powązkach, który był zamknięty z powodu pandemii Covid-19.

Praca w Muzeum nie ma nic wspólnego z nudą 😁!!! Czasami pozwala na spotkanie z fantastycznymi ludźmi. Dzisiejsze bliskie spotkanie 3-go stopnia 😉 z Kazikiem Staszewskim. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny.

Opublikowany przez Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej Poniedziałek, 24 sierpnia 2020

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • wsedrfg 2020-09-17 14:06:35 77.111.*.*
  Kazik na prezydenta !
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • kazik 2020-09-16 21:47:27 176.221.*.*
  Kazik - kontrowersyjny muzyk... S16 - kontrowersyjna droga... zaś autorom portalu olsztyn.com.pl rozum odejmuje coraz bardziej
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0
 • Wow 2020-09-16 20:42:41 5.184.*.*
  Kontrowersyjny muzyk.. Haha..
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 0
 • Elkach 2020-09-16 15:39:36 5.184.*.*
  Dobrze zrobił , Polska B i C , słynie z oglądania seriali szczególnie tych na tvp1i2. Ciemnogród oczadzony smrodem skarpet i kadzideł.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 8