Do zdarzenia doszło na DK 53, w pobliżu miejscowości Purda Leśna.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca auta marki Peugeot na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie trafił do szpitala.
Na miejscu pracują strażacy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Wprowadzono ruch wahadłowy.
Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.








Komentarze (8)
Napisz komentarz-
docho
2021-11-03 18:10
Przy 40 km/h samochód nie wzbija sie w powietrze .
Odpowiedz
2 0
-
NOL z wyboru
2021-11-03 17:52
(NO) i jasne
Odpowiedz
1 2
-
Młoda
2021-11-03 17:06
Czytam wpisy forumowiczów dotyczące braku jakichkolwiek wiadomości na temat wypadku syna Grzymowicza. Zastanawia mnie, dlaczego o jednych wypadkach portal pisze natychmiast (20 minut po wypadku), a o tym wypadku ( mija już 6 dni) jest cisza? Bywały w przeszłości tygodnie kiedy 70 % newsów to opis wypadków z Olsztyna i terenu. Portal podawał szczegóły kolizji. Powstały dwa przeciwstawne sobie obozy: NOL kontra NO. Kiedy inne gazety bazując na informacjach z KW Policji opisały w miarę rzetelnie sytuację to nasz portal milczy. Portal nie musi wyrokować co czeka syna Grzymowicza. Wystarczy aby opisał ten wypadek. Wiarygodność tego wymaga. W przeciwnym razie budzą się demony.
Odpowiedz
12 2
-
Powyżej 3 liter - won !! NO!!!
2021-11-03 16:29
I dobrze że w drzewo, nie w człowieka. Wiadomo że w Polsce pogoda jest cykliczna i można przewidzieć co może się zdarzyć , zadarzyć - ale wiejskie, podmiejskie buraki nadal "myślą", że tym gównem bez ogumienia można jeździć dalej niż za własną miedzę!!!
Odpowiedz
2 3
-
lata90
2021-11-03 13:58
nie lubiłem nigdy tego gagadka pawlątka, tu stany finansita, praw(n)iczek, dobra fucha-przypadek? bozia ukarała.
Odpowiedz
4 2
Napisz komentarz