Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Kierowca quada wjechał w barierki na al. Wojska Polskiego w Olsztynie [AKTUALIZACJA, WIDEO]

Kierowca quada wjechał w barierki na al. Wojska Polskiego w Olsztynie [AKTUALIZACJA, WIDEO]
Kadr z miejsca zdarzenia
Fot. Czytelnik Olsztyn.com.pl

We wtorek (8 kwietnia) po godzinie 12 doszło do kolizji z udziałem kierowcy quada na al. Wojska Polskiego w Olsztynie.

reklama

Jak się okazało, przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość 19-letniego kierującego czterokołowcem.

- Kierującym quadem, w wyniku zbyt szybkiej jazdy, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki oddzielające dwa pasy ruchu - przekazała kom. Anna Balińska z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Mężczyzna został zabrany do szpitala celem bardziej szczegółowych badań. Obecnie ruch w stronę wyjazdu z miasta odbywa się bez przeszkód.

W tym miejscu dość często dochodzi do podobnych zdarzeń. Więcej o zdarzeniach pisaliśmy m.in. w materiałach 29-letni kierowca BMW przebił się przez barierki na al. Wojska Polskiego w Olsztynie [ZDJĘCIA] czy Motocyklista uderzył w barierki na al. Wojska Polskiego w Olsztynie [ZDJĘCIA].

AKTUALIZACJA (środa, 9 kwietnia, godz. 12:35)

19-letni kierujący quadem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał w bariery dzielące pasy jezdni. Na szczęście chłopak nie odniósł poważnych obrażeń, nie ucierpiał również nikt inny. Za spowodowanie kolizji policjanci ukarali młodego kierowcę mandatem.

Galeria

Komentarze (27)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Ambrozy 2025-04-10 19:25:37 2a00:f41:8c9:*
    Polikwidowac te qady , hulajnogi i inne debilne pojazy , korzystaja z nich tylko i wylacznie niedorozwoje
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 0
  • 4x4 2025-04-10 11:33:42 95.160.*.*
    Kolejny miszcz kierownicy zwany potoczne głupkiem!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 0
  • pyta 2025-04-09 19:51:03 178.42.*.*
    a za zmianę pasa na skrzyżowaniu jaki mandat?
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 2
  • Misio 2025-04-09 19:04:18 2a00:f41:828:*
    Jaki kretyn.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 0
  • Makak 2025-04-09 18:33:15 78.30.*.*
    Ten fragment jest idealny to nakładania mandatów za prędkość. Wystarczy zaparkować przy Rodzynku i tłuc mandaty. A policja nie wie gdzie uczyć kierowców odczytywania znaków z ograniczeniem prędkości.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 1
  • grafi 2025-04-09 16:14:47 88.156.*.*
    Dzięki za film. Nie ma to jak oglądać kabaret.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 0
  • Hjg 2025-04-09 12:44:49 88.156.*.*
    Dziękujemy za film! Całe szczęście z happy endem tylko kary niestety niskie. Pozostaje nadzieja ze młodego nie stać na kolejnego quada bo istnieje obawa że pojawi się w podobnych produkcjach
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 1
  • Twoja Stara 2025-04-09 08:04:36 178.183.*.*
    No i się synek doigrałeś, a mówiłam
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 1
  • Tubylek 2025-04-09 05:42:16 178.42.*.*
    Czy to ten poj........ , z ul Jagiellońskiej ? Się rozwalił? Jeżeli tak to b dobrze.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 1
  • Zatorze czeka na obw 2025-04-08 21:15:10 2a00:f41:cda:*
    Czy quady mają Prawo poruszać się ulicami ?!?! Chodnikami ?!?! Poza tym takie natężenie ruchu w dzielnicy która ma największą liczbą szkół, przedszkoli, kościołów,miejsc wypoczynku jest po prostu mordowaniem w białych rękawiczkach .
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 2
  • Rumburak 2025-04-08 20:44:45 176.221.*.*
    Aż cieplej na serduszku się robi od takich wiadomości.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 4
  • Jestem z miasta to c 2025-04-08 18:23:11 37.31.*.*
    Łon jechał do dywid . Zapomniał że to kón mechaniczny.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 4
  • grafi 2025-04-08 15:20:14 88.156.*.*
    O, cymbał się rozbił. Ale to była kwestia czasu...
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 21 2
  • Hahahaha 2025-04-08 14:44:33 79.191.*.*
    Definicja debila 🫶
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 27 3
  • Lukasz 2025-04-08 14:42:44 79.191.*.*
    Lubię zapie....
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 4
  • Olosmolo 2025-04-08 14:39:21 37.31.*.*
    To nie jest pojazd do poruszania się po mieście..... powinny nim jeździć służby leśne.. wojsko...policja...
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 25 5
  • Ab 2025-04-08 14:34:12 79.191.*.*
    Nie szkoda tego pseudokierowcy quada. Dobrze, że nie zrobił krzywdy osobom postronnym.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 26 0
  • Jjb 2025-04-08 13:57:43 88.156.*.*
    Gdyby wszyscy sprawcy walenia w te barierki mieli pokryć jakiekolwiek koszty to w tym miejscu powstalby okazały mur. Od strony tunelu na chodniku nie ma żadnych barierek i zawsze idac tamtędy mam nadzieję że akurat w tym czasie nie będzie jakiś głąb jechał
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 32 1

Proponowane artykuły