Kierowca audi potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych na Zatorzu

Kierowca audi potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych na Zatorzu
Do potrącenia doszło na pasach w pobliżu skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Żeromskiego
Fot. KMP Olsztyn

Wczoraj późnym wieczorem doszło do kolejnego potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierowca audi wjechał w dwie osoby, które trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w pobliżu skrzyżowania ulic Jagiellońskiej i Żeromskiego. Kierowca audi potrącił dwie osoby, które przechodziły na drugą stronę jezdni na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Poszkodowani trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności po zmroku. Piesi powinni nosić odblaski również w terenie zabudowanym, a kierowcy powinni zwolnić przy przejściu dla pieszych.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Galeria

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Kierowca 2019-11-18 08:21:17 217.96.*.*
  Tu powinni zacząć karać też pieszych. Zgodnie zasadą ograniczonego zaufania nie powinni wchodzić pod jadający samochód gdy nie mają pewności , że bezpiecznie przejadą. Np. w dn. 07 bm. na ul. Partyzantów kobieta też weszła z wysepki pod samochód i ... Ulice Olsztyna nie są bezpieczne dla wszystkich. Zmrok zapada szybko. Na tle innych samochodów piesi z wysepek czy są slabu widoczni dla kierowcom itd. Nie sądzę by w obu tych przypadkach bezwzględną wine ponosił kierowca, gdyż przyczyn może być wiele....
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • znawca tematu 2019-10-18 08:32:07 199.249.*.*
  Każda marka ma określony typ kierowcy: golf - biedny wieśniak audi - bogatszy wieśniak bmw - dresiarz mercedes - alfons
  Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
 • babcia olasztynianka 2019-10-17 09:58:25 89.228.*.*
  Kiedyś ulice były mniej oświetlone i było bezpiecznie - dziś jest oświetlenie ,lecz kierowcy jadą jak na autostradzie,czy pieszy ma być CHOINKĄ NOWOROCZNĄ -OŚWIETLONY .zabierać prawo jazdy,
  Odpowiedz Oceń: 7 0 Zgłoś treść