Już wiemy, kto zajmie wyremontowaną kamienicę na starówce

Idea Bubble Tea dotarła do Olsztyna i zajmie lokal w kamienicy przy Staromiejskiej 6, która przeszła gruntowną rewitalizację. Tajwański pomysł na herbaciarnie od lat cieszy się w Polsce popularnością. Jak sprawdzi się w Olsztynie?

Bubble Tea to międzynarodowa sieć herbaciarni. W Polsce działa prężnie w kilku miastach i cieszy się stałym powodzeniem podając herbaty z dodatkami owocowych soków i mleka.

Pierwsze Bubble Tea otwarto na Tajwanie. Miejscowa właścicielka baru chcąc podtrzymać lokalną tradycję picia herbat zaczęła serwować je w wielu wymyślonych smakach. Szybko jej działalność przeniosła się na cały kraj.

- Nigdy nie słyszałam o tej herbaciarni, ale chętnie przyjdę i spróbuję. Mam nadzieję, że ceny nie będą wygórowane  - mówi studentka Patrycja Kuczyńska.

Olsztyński Bubble Places - jak zaznacza właścicielka - to prywatny pomysł wzorowany na tajwańskim oryginale. 16 listopada, kiedy planowane jest huczne otwarcie, klienci będą mogli spróbować nie tylko wymyślnych herbat, ale też kawy i przekąski.

Źródło: Cezary Kuczyński

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz