Joanna Jędrzejczyk świętowała swoje 33. urodziny. Czy to koniec jej kariery?

Joanna Jędrzejczyk świętowała swoje 33. urodziny. Czy to koniec jej kariery?
Joanna Jędrzejczyk (po prawej) ze swoją siostrą bliźniaczką, Kasią świętowały 33. urodziny
Fot. Joanna Jędrzejczyk / Instagram

Wczoraj (18 sierpnia) pochodząca z Olsztyna gwiazda MMA, Joanna Jędrzejczyk świętowała swoje 33. urodziny. Zawodniczka spędziła ten dzień na zakupach, u kosmetyczki, w restauracji oraz z bliskimi, w swojej nowej posiadłości. 5 tygodni temu Jędrzejczyk umieściła na Instagramie wpis, sugerujący, że po swoich 33. urodzinach przechodzi na sportową emeryturę. Czy to koniec międzynarodowej kariery gwiazdy?

18 sierpnia najbardziej znana w Polsce zawodniczka MMA, Joanna Jędrzejczyk skończyła 33 lata. Jak sama przyznała, ten dzień spędziła bardzo aktywnie.

33! Fajnie jest planować urodziny. Wyspać się, zjeść śniadanie w restauracji, wypić lampkę mimozy, pójść do kosmetyczki, na zakupy i wykwintną kolację. Moje urodziny są bardzo wyjątkowe dzięki moim bliskim, rodzinie, przyjaciołom i Wam wszystkim. Pomimo iż były pracowite od porannych godzin, to i tak mega się cieszę z ogromnej liczby telefonów, wiadomości, życzeń, magicznie pachnących bukietów kwiatów, prezentów, a najbardziej z kolejnego ukończonego etapu wykończenia mojego nowego domu i przeprowadzki. Lepszych urodzin nie mogłam sobie wymarzyć.

- napisała na swoim Instagramie.

Gwiazda nie kryła się z „kryzysem” dotyczącym swojego wieku. Jednak jak dodała, „33” jest tylko liczbą, która nie określa tego, jak czuje się w środku.

W tym samym dniu urodziny obchodziła również siostra bliźniaczka Jędrzejczyk, Katarzyna.

Choć 33. urodziny zawodniczki były powodem do świętowania, wielu fanów zdawało się być zaniepokojonych jej wpisem sprzed 5 tygodni. Jędrzejczyk zasugerowała wówczas, że po 33 r. ż. przechodzi na sportową emeryturę. Pod jednym ze zdjęć z wakacji dodała bowiem hasztag #33andretired (tł. 33 i emerytura).

Czy faktycznie po 33. urodzinach Jędrzejczyk chce zakończyć sportową przygodę? Jak się okazuje, gwiazda nie miała tego na myśli. W jednym z wywiadów przyznała, że odpoczywając od treningów w USA, czuje się „trochę jak na emeryturze”, jednak nie zamierza kończyć z MMA.

Przy okazji świętowania urodzin, gwiazda pokazała swój nowy dom. Pochwaliła się również powstającym na jej tarasie ogrodem zimowym.

W weekend Jędrzejczyk planuje huczną imprezę.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • ssms 2020-08-21 15:41:38 196.3.*.*
  Nowa chata, nowy biust. Tak trzymaj JJ
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • zyx 2020-08-20 10:25:21 81.190.*.*
  Cenię Ją jako twardą zawodniczkę i sportowca, ale bardzo mnie niepokoi jej skłonność do bufonady. Zdrowia, szczęścia na to 33-lecie i następne lata, ale też Więcej Skromności, życzę pani, pani Joasiu...
  Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść
 • były sąsiad Jaroty 2020-08-19 19:24:26 95.160.*.*
  Aśka daj sobie spokój z tym mordobiciem, swoje zrobiłaś a teraz niestety masz schyłek Twojej kariery. Są mocniejsze zawodniczki, szanuj swoje zdrowie.
  Odpowiedz Oceń: 8 4 Zgłoś treść