Dziś jest: 24.04.2024
Imieniny: Feliksa, Grzegorza
Data dodania: 2024-02-26 11:14

Krzysztof Brągiel

Joanna Jędrzejczyk obaliła dziennikarza TVN-u. Skończyło się twardym lądowaniem [WIDEO]

Joanna Jędrzejczyk obaliła dziennikarza TVN-u. Skończyło się twardym lądowaniem [WIDEO]
Podczas programu "Dzień Dobry TVN" Joanna Jędrzejczyk zaprezentowała techniki samoobrony. Doszło do zabawnej wpadki z udziałem dziennikarza
Fot. DD TVN / Instagram

Joanna Jędrzejczyk w ostatnią sobotę (24 lutego) pojawiła się w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN”. Obecność pochodzącej z Olsztyna mistrzyni mieszanych sztuk walki była doskonałym pretekstem, żeby zaprezentować krótki instruktaż samoobrony. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem, o czym dotkliwie przekonał się prowadzący program, Damian Michałowski.

reklama

Głównym tematem spotkania z byłą mistrzynią UFC była trasa „Please, Stand Up”, podczas której „JJ” spróbuje swoich sił w roli komika. Wraz ze stand-uperem, Piotrem Zolą, olsztynianka zdradziła szczegóły nietypowego dla niej projektu.

- Będę walczyć na scenie z tremą. Ja nie jestem estradowa, to jest najgorsze, co bym mogła w życiu robić. Ale nie boję wychodzić ze strefy komfortu. Mnie to w życiu nakręca i w jakimś stopniu kręci, inspiruje do robienia rzeczy nowych i wielkich. Robię rzeczy, których nie potrafię i mam prawo tego nie umieć. Chce wyjść na scenę i zrobić to dla siebie i rozśmieszyć publiczność. Mam dystans do siebie – zapowiedziała Jędrzejczyk.

Obecność w studiu mistrzyni MMA wykorzystano jednak nie tylko do rozmowy o nowym wyzwaniu. Prowadzący śniadaniówkę (wraz z Pauliną Krupińską-Karpiel) Damian Michałowski postanowił poświęcić się w słusznej sprawie i posłużyć Jędrzejczyk do instruktażu technik samoobrony.

Jedna z metod obalenia skończyła się dla dziennikarza nieszczęśliwie. Zamiast wylądować na miękkich materacach, zaliczył bliskie spotkanie z twardym parkietem. Również dla Jędrzejczyk zaprezentowany chwyt nie miał idealnego finału. Rozjeżdżające się materace sprawiły, że olsztynianka także musiała oglądać świat z pozycji horyzontalnej.

Oboje przyjęli sytuację z dystansem i zaczęli zanosić się śmiechem. Nagranie dokumentujące zabawną wpadkę natychmiast stało się hitem internetu. - Tak się uśmiałam, że aż zakwasy mam na polikach – czytamy w jednym z komentarzy.

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk postanowiła zakończyć sportową karierę w czerwcu 2022 roku po przegranym rewanżu z Chinką, Zhang Weili. Olsztynianka w swojej karierze pięciokrotnie broniła tytułu mistrzyni UFC (Ultimate Fighting Championship) i była pierwszą Polką, która podpisała kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • Zi0m 2024-02-26 20:13:05 95.160.*.*
  Najlepsza w takich "walkach" jest współpraca napastnika z ofiarą. W prawdziwym życiu facet nie pozwoli sobie założyć chwytu, bo w 99% jest po prostu silniejszy. A w pozostałych 1% będzie miał jakąś broń. Najlepiej ćwiczyć bieganie by po prostu uciec - różnica w szybkości nie jest tu tak duża jak różnica w sile.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 3
 • ~RR 2024-02-26 11:50:55 88.156.*.*
  Obalony jak pół litra :-)
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 0
 • Janusz Pisiewicz 2024-02-26 11:19:55 95.160.*.*
  Rząd PiSu też się z hukiem obalił, ale jakoś brakuje mu dystansu i autoironii.. 🙄
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 5

www.autoczescionline24.pl