A | A | A
Jechał pod prąd obwodnicą Elbląga!
Elbląscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na krajowej siódemce na obwodnicy Elbląga. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 69-letni kierowca opla astry wyjeżdżając z ulicy Warszawskiej wjechał pod prąd na pas ruchu w kierunku Gdańska. Tam doszło najpierw do zderzenia z bmw, a w następnie z vw i fordem.
reklama
69-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego, za stworzenie szczególnego zagrożenia na drodze straci z pewnością prawo jazdy.
Sprawca zdarzenia nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego wykonał tak niebezpieczny manewr.
Źródło: KWP Olsztyn










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz