Jacek Pałkiewicz promuje Mazury

Jacek Pałkiewicz, reporter i eksplorator, odkrywca źródeł Amazonki i twórca survivalu w Europie będzie ''Ambasadorem Mazur'' w ramach kampanii ''Mazury Cud Natury''.

W najbliższych dniach zostanie podpisane porozumienie pomiędzy Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego a Jackiem Pałkiewiczem, który będzie odtąd promował polskiego kandydata-finalistę w światowym konkursie szwajcarskiej Fundacji „New7Wonders” na 7 Nowych Cudów Natury.

- Podjęliśmy starania zdobycia szczególnego „Ambasadora Mazur”, który kojarzony z podróżami, odkryciami, przygodą, obcowaniem z przyrodą, a także posiadając autorytet cenionego podróżnika i odkrywcy nie tylko w Polsce ale i na świecie, stałby się twarzą kampanii „Mazury Cud Natury” – mówi Jacek Protas, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a zarazem Przewodniczący Oficjalnego Komitetu Wspierającego kandydaturę Mazurskich Jezior w konkursie „New7Wonders”.

- Widziałem wiele olśniewających dzieł natury wywołujących zdumienie i zachwyt, które były natchnieniem poetów i malarzy - mówi Jacek Pałkiewicz. - Mazury im nie ustępują. Możemy być dumni z posiadania w sercu przemysłowego krajobrazu Europy klejnotu będącego w stanie zauroczyć każdego podróżnika. Obiecałem Panu Marszałkowi Jackowi Protasowi włączyć się energicznie w działalność skierowaną na pokazanie jego piękna. To niepowtarzalna  okazja do zainteresowania polskim produktem turystycznym krajowych i zagranicznych turystów. To także niebywała możliwość poszerzenia wizerunku i promocji naszego kraju. Czeka nas ogromna praca - zaznacza Pałkiewicz.

Źródło: WWiM/własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • pawelek 2011-08-09 13:41:49 89.74.*.*
    Nie ma co sie podpisywac glupi frustracie czyjms nazwiskiem.Tchorzu podpisz sie wlasciwe a nie podpisujesz sie czyjms (dlamnie taki koles jest miekkim ,,h "robiony)nazwiskiem.Marcin Gienieczko to dobry znajomy Jacka Palkiewicza a nie zawistnik.Jestes palantem i tyle.Jacek napieraj Arek Pawelek
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • Gienieczko 2011-06-06 16:00:46 81.190.*.*
    Pakiewicz to kanciarz, nie był pierwszym odkrywcą źródeł amazonki
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0