Advertisement

Iwona Pavlović imprezowała z koleżankami pod Olsztynem. Wszystkie przebrały się za... króliczki

Iwona Pavlović imprezowała z koleżankami pod Olsztynem. Wszystkie przebrały się za... króliczki
Iwona Pavlović wraz z koleżankami spędziała "babski weekend"
Fot. Iwona Pavlović/Instagram

Znana olsztynianka, Iwona Pavlović niedawno wraz z najbliższymi koleżankami spędziła „babski weekend”. Kobiety bawiły się ośrodku turystycznym pod Olsztynem, gdzie piły kolorowe napoje i wygrzewały się na słońcu. Pavlović udostępniała zdjęcie z imprezy, na którym każda z nich była przebrana za... króliczka.

Iwona Pavlović to jedna z najbardziej utytułowanych polskich tancerek i instruktorek. Jak wielokrotnie podkreśla, kocha swoje miasto i region. W tych urokliwych warunkach przyrody, tydzień temu (26 czerwca) postanowiła spotkać się ze swoimi siedmioma przyjaciółkami na „babski weekend”. Kobiety bawiły się w jednym z podolsztyńskich pensjonatów.

Siedmiu wspaniałych pozazdrościłoby takich siedmiu KOBIET... <3<3<3 Nasz kolejny tradycyjny, kobiecy weekend za nami... było cudownie... love

- napisała na swoim Instagramie tancerka.

Jak się okazało, takie wyjazdy to coroczna tradycja przyjaciółek. Za każdym razem spotykają się w innym miejscu i świętują. Zawsze zakładają wspólny element ubioru. Dwa lata temu oraz w zeszłym roku były to zabawne pierścionki.

Fot. Małgorzata Bernat/Instagram

Tydzień temu postawiły jednak na coś zupełnie innego. Każda z nich miała na sobie taką samą maseczkę we flamingi oraz puchowe uszy króliczka.

Kobiety świętowały spotkanie, racząc się tortem, który udekorowany był ich wspólnymi zdjęciami.

Sądząc po minach przyjaciółek, zarówno Iwona Pavlović, jak i inne uczestniczki wyjazdu bawiły się wyśmienicie.

Galeria

Komentarze (13)

Dodaj swój komentarz