Internet mobilny w nju – dobry do nauki i do pracy

Internet mobilny w nju – dobry do nauki i do pracy
Fot. Materiał partnera

Zastanawiasz się, jaki wybrać internet mobilny? Szukasz elastycznej oferty w dobrej cenie? Nju mobile ma internet mobilny bez zobowiązań, za to z rosnącym pakietem gigabajtów i bardzo dobrym zasięgiem sieci. Zobacz, dlaczego usługa sprawdzi się świetnie do pracy lub nauki.

Internet bezprzewodowy – czemu warto na niego postawić?

Internet mobilny możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Często sprawdzi się także w domu, jeśli nie masz możliwości podłączenia światłowodu lub chcesz zaoszczędzić, a wielkość pakietu danych będzie wystarczająca.

Wbrew pozorom, do nauki czy pracy zwykle wystarczy kilkadziesiąt gigabajtów miesięcznie, bo najwięcej transferu zużywa rozrywka. Przykładowo streaming filmu na Netflixie to do 3 GB (w jakości HD) lub nawet do 7 GB na godzinę (w 4K), podczas gdy MS Teams w tym samym czasie zużyje jedynie około 250 MB (przy standardowej jakości obrazu i dźwięku oraz bez przesyłania dużych załączników).

Internet bezprzewodowy jest też bardzo wygodny, bo nie wymaga instalacji żadnych kabli i dużego routera. Wystarczy, że włożysz kartę SIM do telefonu, tabletu lub laptopa, albo wykorzystasz przenośny router LTE czy niewielki modem LTE do komputera.

Jaki internet mobilny wybrać? Przede wszystkim taki, który daje Ci odpowiednią liczbę gigabajtów w niskiej cenie. Warto jednak zwrócić też uwagę na zasięg sieci operatora, rodzaj umowy czy dodatkowe zalety oferty. Na przykład takie, jak w atrakcyjnej propozycji nju mobile (internet mobilny od operatora można wygodnie kupić przez stronę: https://www.njumobile.pl/oferta/internet-mobilny).

Oferta nju mobile na internet mobilny – co dostajesz i za ile?

Internet mobilny w nju to przede wszystkim paczka 60 GB (w tym 3,39 GB w roamingu w UE), która kosztuje 29 zł miesięcznie. Operator nagradza jednak lojalnych klientów, więc z czasem pakiet jest jeszcze większy. Już po pół roku dostajesz 120 GB, po roku 150 GB, a gdy Twój staż przekroczy dwa lata, masz aż 180 GB.

Oferta jest też świetny rozwiązaniem, jeśli zdarzają się miesiące – na przykład podczas wakacji – gdy nie potrzebujesz dostępu do sieci. Opłaty naliczane są bowiem stopniowo aż do maksymalnej kwoty 29 zł, więc jeśli nie korzystasz z internetu bezprzewodowego, to Twój rachunek wyniesie 0 zł. Może tak być nawet przez 5 miesięcy z rzędu.

Inne zalety internetu mobilnego w nju mobile

Oferta nju to także inne korzyści, takie jak:

  • umowa na czas nieokreślony, z której możesz zrezygnować w dowolnym momencie, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia;

  • zasięg sieci Orange – szybki internet LTE dociera aż do 99% populacji Polski (siłę sygnału w Twojej lokalizacji możesz sprawdzić na mapie zasięgu operatora lub za pomocą aplikacji mobilnej, takiej jak na przykład RFBenchmark);

  • dodatkowy pakiet 9 GB (w tym 1,06 GB w UE) za 9 zł, który możesz włączyć dowolną liczbę razy, gdyby zabrakło Ci transferu danych w danym miesiącu (po przekroczeniu limitów dalej masz dostęp do sieci, ale z prędkością ograniczoną do 1 Mb/s).

  • darmowa dostawa karty SIM i umowy, więc wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu.

Jaki internet mobilny będzie dobry, gdy masz telefon w nju na abonament?

Operator ma też ciekawą propozycję dla tych, którzy mają abonament komórkowy w nju mobile. Internet mobilny można wtedy dokupić tak, że pakiet zsumuje się z gigabajtami dostępnymi w ofercie komórkowej. A ze wspólnej puli korzystasz z numeru głównego lub z dodatkowej karty na internet bezprzewodowy – jak Ci akurat wygodniej.

Za 19 zł miesięcznie dostajesz 20 GB na start. Również tu paczka jest jednak tym większa, im dłużej jesteś w nju. Gdy jest to pół roku, masz 40 GB, rok to 50 GB, a dwa lata – 60 GB. Chodzi przy tym o staż numeru głównego, więc jeśli na przykład korzystasz z usług operatora na komórce ponad rok, to już w momencie zakupu dodatkowego internetu mobilnego pakiet wynosi 50 GB.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz