Indykpol AZS Olsztyn bez argumentów w potyczce z Treflem Gdańsk [ZDJĘCIA]

Indykpol AZS Olsztyn bez argumentów w potyczce z Treflem Gdańsk [ZDJĘCIA]
Poniżej oczekiwań zaprezentowali się w pierwszym spotkaniu o 9. miejsce siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn przegrali pierwsze spotkanie w rywalizacji o 9. miejsce z gdańskim Treflem 0:3. -  Wynik jest niekorzystny, ale jestem zadowolony z tego jak zespół prezentował się na boisku w poszczególnych elementach - powiedział tuż po spotkaniu trener "akademików", Michał Mieszko Gogol.

- Graliśmy z dobrą drużyną, mieliśmy problem żeby zatrzymać Maćka Muzaja, który świetnie atakował. To jest zawodnik, który potrafi grać na światowym poziomie. Rywale potrafili przyjmować nasze zagrywki nad siebie i tym sposobem zbudowali sobie największą przewagę. Możemy jeszcze poprawić naszą grę, ale zobaczymy jak bardzo - przyznał po spotkaniu dla akademickiego radia UWM FM trener Indykopolu AZS Olsztyn, Michał Mieszko Gogol.

Rywalizacja o 9. miejsce w tabeli PlusLigi toczy się do dwóch zwycięstw - rewanż w Gdańsku już w piątek, 5 kwietnia o godz. 17:30. Ewentualne trzecie spotkanie, odbędzie się w Olsztynie.

Przypomnijmy, po zakończonych rozgrywkach klub opuści szkoleniowiec Michał Mieszko Gogol, który otrzymał ofertę pracy w Bełchatowie, z miejscową Skrą.

Gogol pracował z olsztyńskim klubem niespełna pół roku. Wprawdzie władze Indykpolu AZS podpisały ze szkoleniowcem półtoraroczny kontrakt, widniał w nim zapis, że po zakończeniu sezonu obie strony mają prawo go nie przedłużać. Szkoleniowiec o swoim odejściu poinformował już swoich podopiecznych.

Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3 (18:25,20:25,26:28)

Indykpol AZS Olsztyn: Woicki , Hadrava (16), Zniszczoł (3), Pietraszko (4), Lux (7), Kapelus (10), Zabłocki (libero) oraz Kańczok, Gil, Warda (3), Poręba (2)

Trefl Gdańsk: Janusz (1), Muzaj (24), Nowakowski (10), Niemiec (8), Mijailović (6), Schott (8), Olenderek (ibero) oraz Hebda, Jakubiszak

MVP: Maciej Muzaj (Trefl)

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Xnx 2019-04-01 06:45:35 5.173.*.*
    Byłem ,widziałem kibicuje tej drużynie ale grali jak panienki ,praktycznie nie atakowali ,no i ta nasza urania płakać się chce na jej widok
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 0