Dziś jest: 25.04.2024
Imieniny: Jarosława, Marka
Data dodania: 2023-12-27 08:57

Redakcja

Gmina Miłomłyn. Śmiertelne potrącenie w Boże Narodzenie. Trwają poszukiwania sprawcy

Gmina Miłomłyn. Śmiertelne potrącenie w Boże Narodzenie. Trwają poszukiwania sprawcy
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. KMP w Olsztynie

W poniedziałek (25 grudnia) służby pracowały na miejscu śmiertelnego potrącenia mężczyzny. Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze serwisowej przy S7 w gminie Miłomłyn (powiat ostródzki). Trwają poszukiwania sprawcy wypadku.

reklama

W Boże Narodzenie po godzinie 20:00 oficer dyżurny ostródzkiej jednostki policji został powiadomiony o tym, że na wysokości miejscowości Piławki w gminie Miłomłyn na drodze serwisowej doszło do potrącenia mężczyzny.

Osoby postronne w zawiadomieniu oświadczyły, że potrącony był nieprzytomny, ale wykazywał funkcje życiowe.

Przybyłe na miejsce służby ratunkowe podjęły czynności reanimacyjne. Niestety, odniesiona obrążenia były na tyle mocne, że mężczyzny nie udało się uratować. Poszkodowany nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości.

Miejsce śmiertelnego potrącenia

Pracujący na miejscu zdarzenia patrol policji, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki ujawnili ślady świadczące o tym, że doszło do potrącenia przez pojazd. Sprawca najprawdopodobniej poruszał się Skodą Fabią lub Skodą Roomster w kolorze brązowym (ceglasty, rudy). 

W drugi dzień świąt (26 grudnia) funkcjonariusze ustalili tożsamość ofiary wypadku. Okazał się nim 37-letni mieszkaniec gminy Zalewo.

W związku z zaistniałym zdarzeniem oraz odjechaniem i nieudzieleniem pomocy ofierze wypadku - Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie ogłosił alarm dla całej jednostki ostródzkiej policji celem poszukiwań sprawcy. Poszukiwania nadal trwają.

Osoby mogące przyczynić się do ustalenia pojazdu lub sprawcy tego tragicznego zdarzenia, proszone są o kontakt z policją poprzez numer alarmowy 112, bądź bezpośrednio z dyżurnym ostródzkiej policji pod nr tel. 47 7324 200.

Źródło: KPP w Ostródzie

Galeria

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

  • Dominikk 2023-12-27 12:39:14 188.146.*.*
    Proszę rodzinę osoby zmarłej o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 3
  • Beauregard 2023-12-27 10:29:50 83.28.*.*
    Mam nadzieję, że ten bandyta drogowy dostanie halucynacji i sumienia i sam się zgłosi.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 0

www.autoczescionline24.pl