Galeria Warmińska z międzynarodowym certyfikatem bezpieczeństwa COVID-19

Galeria Warmińska z międzynarodowym certyfikatem bezpieczeństwa COVID-19
Fot. Materiał Partnera

Galeria Warmińska przygotowując się do ponownego otwarcia obiektu, które nastąpi już 28 listopada otrzymała certyfikat bezpieczeństwa międzynarodowej organizacji SAFE Shopping Centers. COVID-19 Compliant potwierdza dostosowanie obiektu do panujących norm sanitarnych oraz najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa w centrach handlowych w czasie pandemii.

- Bezpieczeństwo naszych klientów, najemców, dostawców oraz pracowników stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego też wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy wprowadzając szereg udogodnień, potwierdzić gotowość naszej galerii do ponownego otwarcia w ścisłym rygorze sanitarnym - mówi dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur. W Galerii Warmińskiej od początku pandemii są prowadzone kompleksowe czynności zapewniające bezpieczeństwo na terenie obiektu. Przy wszystkich wejściach, strefie gastronomicznej oraz toaletach zostały umieszczone stacje z dozownikami z płynem do dezynfekcji. Utrzymane jest też wzmożone sprzątanie i dezynfekcja wszystkich stref, a w szczególności tych o największym natężeniu. Obiekt jest regularnie wietrzony a toalety ozonowane.

W Galerii Warmińskiej trwa kampania pod hasłem #BezpieczeństwowCentrum, która ma na celu informowanie klientów o panujących zasadach podczas zakupów oraz wspólną troskę o bezpieczeństwo. Na pasażach zostały umieszczone specjalne komunikaty oraz infografiki przypominające m.in. o zachowaniu dystansu społecznego, zakrywaniu ust i nosa czy dezynfekcji.

Szwedzka instytucja SAFE Shopping Centers jest niezależną firmą doradczo-certyfikującą, wspierającą branżę centrów handlowych. Zespół SAFE Shopping Centers składa się z ekspertów ds. centrów handlowych, zarządzania ryzykiem i zarządzania kryzysowego, którzy ściśle współpracują między innymi z Nordycką Radą Centrów Handlowych i Polską Radą Centrów Handlowych. Wydawane przez instytucję międzynarodowe certyfikaty są gwarancją bezpiecznego miejsca w przestrzeni publicznej.

Zarząd centrum stale monitoruje sytuację epidemiologiczną w kraju, pozostając w kontakcie ze służbami sanitarnymi, tak by zapewnić bezpieczeństwo odwiedzającym i móc szybko reagować wprowadzając odpowiednie wytyczne. Otrzymany przez Galerię Warmińską Certyfikat Zgodności COVID-19 jest potwierdzeniem stosowanych w tym miejscu międzynarodowych standardów pracy w nowych warunkach, oraz przygotowania obiektu na najwyższym poziomie do ponownego otwarcia 28 listopada.

Wznowienie handlu w najbliższy weekend łączy się z międzynarodowym świętem zakupów „Black Friday”. A co za tym idzie, już dziś Galeria Warmińska zaprasza z tej okazji na bezpieczne zakupy w promocyjnych cenach. Rabaty sięgają nawet 70%! Przypominamy również o trwających do końca roku w Warmińskiej Aurze „Sezamowych Urodzinach”, w których do wygrania jest samochód osobowy. Wystarczy zainstalować aplikację Sezam i cieszyć się zakupami.

- To będą udane, bezpieczne zakupy, na które serdecznie zapraszamy - dodaje Regional Marketing Manager Galerii Warmińskiej i Aury Centrum Olsztyna Natalia Tur.

Szczegóły ofert i akcji marketingowych na www.galeria-warminska.pl.

Warmińska Aura #poprawsobienastrój

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz