Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Futbol Amerykański w Olsztynie. Jeziorowcy przegrali przed własną publicznością

Olsztyn Lakers - tak nazywa się nowa drużyna, która zyskuje coraz większą popularność w naszym mieście. W niedzielne popołudnie Jeziorowcy zagrali na kortowskim stadionie mecz w ramach II Ligi Futbolu Amerykańskiego.

reklama
Po wyjazdowej przegranej w Toruniu, olsztyńscy zawodnicy liczyli na dobry wynik przed własną publicznością. Rywalem był faworyzowany zespół Sabercats Sopot, który zmiażdżył naszą drużynę, pokonując ją 53-2.

 

 

Źródło: inf. własna

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły