MMA. Podczas gali FEN 37 zawodnicy Arrachionu Olsztyn ze zmiennym szczęściem [WIDEO]

MMA. Podczas gali FEN 37 zawodnicy Arrachionu Olsztyn ze zmiennym szczęściem [WIDEO]
Adrian Zieliński (z lewej) wraz z przeciwnikiem podczas oficjalnego ważenia
Fot. FEN 37

Na gali FEN 37 we Wrocławiu, Adrian Zieliński pokonał Szymona Duszę jednogłośną decyzją sędziów. Swój pojedynek przegrał natomiast Adam Kowalski, który musiał uznać wyższość Chorwata Mario Zgeli.

Sporą sensację sprawił we Wrocławiu debiutujący w Fight Exclusive Night Chorwat Mario Zgela (5-2, 3 KO, 2 SUB), który już w pierwszej rundzie ciężko znokautował byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej, Adama Kowalskiego (13-7-1, 2 KO, 3 SUB).

Zobacz walkę Adama Kowalskiego z Mario Zgelą

Jedna z gwiazd olsztyńskiego klubu, Adrian Zieliński, po dwóch ostatnich przegranych w organizacji FEN odbudował się w walce z Szymonem Duszą. Zawodnik ze stolicy Warmii i Mazur przez całą walkę miał przewagę co potwierdzili sędziowie jednogłośną decyzją.

Zobacz walkę Adriana Zielińskiego z Szymonem Duszą

Natomiast już 18 grudnia dojdzie do jednego z największych starć w historii federacji KSW. W klatce zmierzy się Mamed Khalidov (Arrachion) z Chowartem bośniackiego pochodzenia Roberto Soldiciem.

- Roberto Soldić chce stoczyć walkę w mojej wadze i po to właśnie walczy o pas. Nie chciałbym robić 77 kilogramów, bo to za duża różnica. On wyraził chęć, kilkukrotnie pytał o tę walkę. Z szacunkiem i w sportowy sposób poprosił o walkę. Nie musiał prosić, bo widząc jak mu idzie, wiedziałem że dojdzie do tej walki. Dla mnie to wielki zaszczyt i cieszę się, że mogę się wciąż bić z mistrzami - powiedział Khalidov w rozmowie z dziennikarzem Polsat Sport, Igorem Marczakiem.

Adrian Zieliński (z lewej) wraz z przeciwnikiem podczas ważenia

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Kolos 2021-12-04 14:46:36 95.160.*.*
  Tej lali na zdjęciu spodenki wcieły się w rowa pewnie fota robiona tuż po dymańsku zanim wary wróciły do swoich rozmiarów
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • Korson 2021-11-29 08:16:22 93.105.*.*
  Jedzie debil po debilce i debila osłania
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 3 0
 • Młoda 2021-11-28 15:02:45 5.173.*.*
  Czy wszystkie sprawy w sądzie już się rozstrzygnęły po Pana myśli Panie Khalidov?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 13 4