Kierowca seata jechał pod prąd na drodze S7 [WIDEO]

Kierowca seata jechał pod prąd na drodze S7 [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KWP Olsztyn

W miniony czwartek (12 listopada) na drodze S7, na węźle Elbląg Wschód doszło do niecodziennej sytuacji. Kierowca seata jechał pod prąd. Jego niebezpieczną podróż zakończył instruktor jazdy, który zatrzymał auto i wezwał policję.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 8 rano na trasie S7, na węźle Elbląg Wschód. Kierowca seata jechał pod prąd. Jego niebezpieczną jazdę zauważył instruktor nauki jazdy, Przemysław Olczak, który w tym czasie odbywał jazdę z kursantką.

Mężczyzna zajechał drogę kierowcy seata, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Następnie wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy, pilnując, aby zrobił to w sposób bezpieczny.

Całe zdarzenie zostało utrwalone przez kamerę samochodową. Nagranie trafiło do wydziału prewencji kryminalnej i wykroczeń elbląskiej komendy. Policjanci przeprowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Komendant insp. Robert Muraszko osobiście podziękował elbląskiemu instruktorowi jazdy za odpowiedzialną postawę.

Komendat podziękował instruktorowi jazdy za odpowiedzialną postawę

Galeria

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Zorro 2020-11-17 20:51:03 83.21.*.*
    Naraził kursantkę Nie zachował zasad bezpieczeństwa Nie wystawił znaku ostrzegawczego Biegał w panice z lizakiem zamiast uspokoić kierowcę to darł na niego mordę :)
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 0