Dziś jest: 23.04.2024
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Data dodania: 2021-08-18 21:32
Ostatnia aktualizacja 2021-08-19 08:29

Czwarty mecz, czwarta porażka. Olsztyńscy kibice coraz bardziej sfrustrowani [ZDJĘCIA, WIDEO]

Minorowe nastronie po kolejnej przegranej. Tym razem ponownie na własnym obiekcie lepsza okazała się Korona Kielce

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi, Stomil przegrał na własnym stadionie z Koroną Kielce.

To już prawdziwa "czarna seria". W czwartym meczu nowego sezonu podopieczni Adriana Stawskiego doznają... czwartej porażki i są jedyną drużyną w Fortuna 1 Lidze, która nie zdobyła punktu.

Jedyna bramka środowego spotkania padła w 44 minucie po faulu Merveille Fundambu w polu karnym. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Jakub Łukowski.

Po zakończeniu spotkania kibice w mocnych słowach wyrażali niezadowolenie z postawy swoich pupili mówiąc z trybun m.in. "by wzięli się do pracy".

Najbliższa okazja na rehabilistację będzie już w najbliższą sobotę, gdy "Duma Warmii" zagra na wyjeździe z Widzewem (godz. 20:30). Wydaje się jednak, iż o punkty w Łodzi będzie niezwykle ciężko.

Stomil Olsztyn - Korona Kielce 0:1 (0:1)

0:1 - Jakub Łukowski 44 (k)

Stomil: Krzysztof Bąkowski - Damian Ciechanowski, Rafał Remisz, Jonathan Simba Bwanga, Beniamin Czajka (68' Brian Galach), Jonatan Straus, Merveille Fundambu (46' Szymon Lewicki), Wojciech Reiman, Karol Żwir (78' Maciej Spychała), Łukasz Moneta (83' Patryk Zych), Patryk Mikita (83' Jakub Mysiorski)

Korona: Konrad Forenc - Grzegorz Szymusik, Piotr Malarczyk, Michał Koj, Łukasz Sierpina, Jacek Kiełb, Filipe Oliveira, Zvonimir Petrović (78' Mario Zebić), Marcin Szpakowski, Jakub Łukowski, Mateusz Lewandowski (65' Jacek Podgórski)

Żółte kartki: Remisz (Stomil); Filipe Oliveira, Sierpina (Korona)

Sędziował: Paweł Pskit (Łódź)