A | A | A
Czas na łyżwy!
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników zimowych szaleństw. Na początku listopada oficjalnie zostanie otwarty sezon na łyżwy w Olsztynie. Jeśli pogoda nie zawiedzie od 2 listopada będzie można ślizgać się na lodowisku przy ulicy Piłsudskiego, tuż obok Hali Urania.
reklama
Uruchomienie lodowiska przy ul. Jeziołowicza planowane jest na 23 listopada.
Źródło: inf. UM Olsztyna










Komentarze (3)
Dodaj swój komentarz