Ciekawe stroje i piękne modelki w CEiIK-u

Szykuje się kolejny już pokaz mody i jednocześnie twórczości Barbary Cały. Na pokaz ''O!czarowana'' artystka przygotowuje dzieła z tegorocznej kolekcji oraz nowości, które szykuje specjalnie na ten wieczór.

Kolekcje sygnowane nazwiskiem Barbara Cały uświetniają najbardziej prestiżowe imprezy. Pojawiają się w ogólnopolskich programach telewizyjnych, są przedmiotem dumy i podziwu. Barbara Cały swoje kreacje "maluje nićmi" (przy pomocy szydełka), po czym nadaje im imiona. Każde dzieło jest inne, niepowtarzalne, zainspirowane przyrodą oraz otaczającym ją światem. Przyznaje, że dłonie nie nadążają za jej wybujałą wyobraźnią.


Podczas pokazu, w roli modelek wystąpią najpiękniejsze kobiety z Warmii i Mazur (finalistki Miss Warmii i Mazur), wszystkie ubrane w kolekcje wykonane ręcznie na szydełku. W imprezie udział zapowiedzieli przedstawiciele świata kultury, środowiska show-biznesu i mediów oraz przyjaciele artystki i wszyscy ci, którzy cenią i oglądają unikatową twórczość szydełkową w wykonaniu Barbary Cały.


Pokaz odbędzie się 29 listopada 2012 r. w CEiIK-u o godz. 18.00. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.


Źródło: CEiIK

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • aga2021 2016-05-08 19:49:08 46.113.*.*
    Piękne stroje i piękne Modelki. Jak widać w Olsztynie jest bardzo dużo ładnych Modelek. http://www.agencjainfernal.pl
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0