Atrakcyjny weekend w Galerii Warmińskiej

Ponieważ pogoda nie sprzyja już długim spacerom Galeria Warmińska zaprasza w najbliższy weekend całe rodziny na aktywne spędzanie wolnego czasu. Najmłodsi będę mogli poćwiczyć sprawność rączek i refleks, a dorośli już w piątek będą mieli niepowtarzalną okazję do przyjrzenia się technikom treningu zawodników MMA.

Ponieważ gdy wieje, pada i zimno dzieci często się nudzą Galeria Warmińska postanowiła zafundować maluchom wyjątkową atrakcję. W sobotę i niedzielę od godz. 10 do godz. 18 przy Świecie Zabawek staną specjalne makiety, np. odwzorowujące miasto, po których dzieci będą mogły jeździć autkami SIKU.

Każdy, kto zetknął się z chłopięcymi zabawkami wie, że to wyjątkowe autka - solidnie wykonane, bezpieczne, a co najważniejsze - idealnie odwzorowujące modele prawdziwych aut. Przy zabawkowych stoiskach dzieciom będą pomagały hostessy. Dodatkowo dzieci w wieku od 2 do 5 lat będą mogły wypożyczyć napędzany akumulatorem model małego auta, np. mercedesa, i pojeździć nim po korytarzach Galerii Warmińskiej. - Moc zabawy na stoiskach dla dzieci będą mieli nie tylko chłopcy ale i dziewczynki bo nie od dziś wiadomo, że świat motoryzacji nie jest młodym damom obcy - mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Dorośli będą mogli poczuć weekendowy klimat już w piątek, kiedy to o godz. 17:30 rozpocznie się medialny trening i ważenie zawodników MMA przed galą tego sportu zaplanowaną na 24 września w Uranii. W media treningu, otwartym dla publiczności, wezmą udział: Adam Kowalski, Adrian Zieliński, Marcin Jabłoński, Sylwester Borys i Wojciech Giera. Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktualny międzynarodowy mistrz federacji KSW w wadze średniej do 89 kg Mamed Chalidow, znany także jako Mamed Khalidov.

- Miłośników sportów walki nie może w czwartek zabraknąć w Galerii Warmińskiej tym bardziej, że mamy do rozdania 30 biletów na sobotnią galę - podkreśla Michał Tur.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz