Alan Kwieciński przekazał światu niezwykłą wiadomość o ciąży swojej partnerki! Czy będzie się cieszył „podwójnie”?

Alan Kwieciński przekazał światu niezwykłą wiadomość o ciąży swojej partnerki! Czy będzie się cieszył „podwójnie”?
Alan Kwieciński na Instagramie poinformował, że zostanie tatą bliźniaków
Fot. Alan Kwieciński/Instagram

Zawodnik FAME MMA oraz były uczestnik Warsaw Shore, Alan Kwieciński wczoraj podzielił się ze swoimi fanami niezwykłą wiadomością. Chodziło o ciążę jego partnerki, Dagmary. Badanie USG wykazało, że los obdarzył parę niezwykle hojnie... Kwieciński zostanie tatą bliźniaków!

Wczoraj, pochodzący z Olsztyna celebryta, Alan Kwieciński na swoim profilu na Instagramie przedstawił obserwatorom nowe wieści w sprawie ciąży swojej partnerki, Dagmary Musiał. O tym, jak Kwieciński po raz pierwszy pochwalił się, że zostanie tatą, pisaliśmy już w artykule: Alan z ''Warsaw Shore'' znów przegrał walkę, ale... wygrał coś ważniejszego. Zostanie tatą!.

Zawodnik Fame MMA dodał na swoim profilu zdjęcie, które przedstawiało wyniki badań USG oraz podwójne zestawy czapeczek i rękawiczek dla niemowląt. Fotografia oraz zamieszczony przy niej opis nie pozostawiły złudzeń. Alan Kwieciński wraz ze swoją partnerką oczekują bliźniąt!

Tak już będzie ;) uśmiech od ucha do ucha z każdą wizytą u lekarza. Dziś wspólnie z @musial.beauty byliśmy u lekarza na ważnych badaniach. Wszystko jest w najlepszym porządku. Jeden tak tupie noga że nie może się doczekać wyjścia. Drugie schowane. Jeszcze nie jest mi wiadoma płeć ale wiadomo co mi się chyba marzy. Prawda?

- napisał na swoim Instagramie Alan.

Mężczyzna rozwinął w komentarzu swoją myśl, odnośnie preferencji, co do płci dzieci. Chciałby, aby urodziła mu się „parka” (chłopiec i dziewczynka). Taki też rozwój wydarzeń obstawiła większość obserwatorów Alana. Nie zabrakło również gratulacji i wyrazów wsparcia od znajomych i fanów.

Gratulacje. Jestem mamą bliźniąt i wiem że to nie lada wyczyn być rodzicem bliźniąt. Dużo stresu jest ale każdy uśmiech wynagradza wszystkie nieprzespane noce i te złe dni również. Dużo zdrówka życzę. Pozdrawiam

- skomentowała jedna z obserwatorek.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz