Dziś jest: 23.02.2024
Imieniny: Damiana, Polikarpa
Data dodania: 2023-12-01 14:36

Redakcja

27-latek był nieuchwytny jak Harrison Ford w „Ściganym”. Wpadł, bo ktoś miał dostęp do internetu

27-latek był nieuchwytny jak Harrison Ford w „Ściganym”. Wpadł, bo ktoś miał dostęp do internetu
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Pixabay

Wysłano za nim sześć listów gończych. Mimo tego miesiącami ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jego sen o wolności urwał się nagle, ponieważ ktoś postanowił skorzystać z policyjnej strony internetowej. 

reklama

W środę (29 listopada) do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wpłynęła informacja za pośrednictwem portalu poszukiwani.policja.pl odnośnie miejsca przebywania mężczyzny ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjanci natychmiast udali się we wskazane miejsce, aby zweryfikować otrzymane informacje. W budynku zastali 27-latka, którego wylegitymowali. Sprawdzenie w systemach informatycznych potwierdziło, że mężczyzna był poszukiwany na podstawie sześciu listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Olsztynie.

Aby przekazać policji informacje o osobie poszukiwanej wystarczy kilka kliknięć na portalu poszukiwani.policja.pl

Mężczyzna ma do odbycia łączną karę ponad 2,5 roku pozbawienia wolności. Miesiącami ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione w przeszłości przestępstwa przeciwko mieniu, oszustwo oraz wykroczenia. 27-latek trafił już do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe lata.

Portal poszukiwani.policja.pl to baza zawierające zdjęcia oraz dane osób poszukiwanych przez policjantów z całego kraju. Strona pozwala również na przekazywanie w anonimowy sposób informacji o osobie poszukiwanej.

Źródło: KMP w Olsztynie / Własne

Galeria
Tagi: policja prawo

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

  • Damian 2023-12-07 10:57:03 92.40.*.*
    Myślę że ten człowiek w końcu poczył ulgę i odprężenie gdy zrozumiał że jego problemy dobiegły końca. Oby po wyjściu obrał inna drogę Powodzenia
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • NO 2023-12-01 16:46:25 5.173.*.*
    Wszędzie konfidenci 🤮🤮🤮
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 10

www.autoczescionline24.pl