1. Olsztyn.com.pl
  2. Galerie zdjęć
  3. Galerie do artykułów

Zjadł obiad na starówce. Nie chciał zapłacić podając się za policjanta

Dodane: 2014-04-03 09:26:34

W jednej z olsztyńskich restauracji na Starym Mieście 43-letni mężczyzna, Piotr L., zamówił i zjadł posiłek, za który jednak nie chciał zapłacić. Pracownikom oświadczył, że jest policjantem i dlatego nie mogą od niego żądać, by opłacił rachunek. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w rzeczywistości nie pracuje w Policji.

Galerię można przeglądać używając strzałek na klawiaturze ←→

Przeczytaj artykuł: Zjadł obiad na starówce. Nie chciał zapłacić podając się za policjanta


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

X