1. Olsztyn.com.pl
  2. Galerie zdjęć
  3. Galerie do artykułów

Olsztyński fotograf Piotr Wyrzykowski nagrodzony!

Dodane: 2014-04-07 14:06:38

Fot. Piotr Wyrzykowski/''Pod lampą''

Okręg Wielkopolski Związku Polskich Fotografów Przyrody zorganizowałotwarty, ogólnopolski konkurs fotografii przyrodniczej pt. Przyroda w obiektywie. Pierwszą nagrodę konkursu za fotografię pt. Pod lampą zdobył olsztynianin Piotr Wyrzykowski, członek Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Fotograficznego BLUR.

Galerię można przeglądać używając strzałek na klawiaturze ←→

Przeczytaj artykuł: Olsztyński fotograf Piotr Wyrzykowski nagrodzony!


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

X