Dostaliśmy odpowiedź Festiwal Anima
o spektaklu „Dostaliśmy odpowiedź” w reżyserii studentów i pedagogów Wydziału Lalkarskiego (obecnie Filia we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie) to spektakl dyplomowy będący poruszającą wypowiedzią młodych artystów wchodzących...
-
- Data
- piątek, 24.07.2026
-
- Godzina
- 17:00 - 18:30
-
- Miejsce
- Olsztyński Teatr Lalek
-
- Adres
- ul. B. Głowackiego 17
-
- Miasto
- Olsztyn
-
- Kategoria
- Teatr
-
- Organizator
- Olsztyński Teatr Lalek
Opis wydarzenia
o spektaklu
„Dostaliśmy odpowiedź” w reżyserii studentów i pedagogów
Wydziału Lalkarskiego
(obecnie Filia we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie) to
spektakl dyplomowy będący poruszającą wypowiedzią młodych artystów wchodzących w zawód
.Przedstawienie dotyka trudnych realiów świata artystycznego, w ironiczny sposób obnażając wyzwania, które stoją przed przyszłymi lalkarzami i aktorami. Spektakl obfituje w osobiste akcenty i metaforyczne sceny dotyczące trudnej drogi do zdobycia rozpoznawalności na scenie oraz problemów związanych z jakością kształcenia w szkołach teatralnych.
„Dostaliśmy odpowiedź” w reżyserii studentów i pedagogów
Wydziału Lalkarskiego
(obecnie Filia we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie) to
spektakl dyplomowy będący poruszającą wypowiedzią młodych artystów wchodzących w zawód
.Przedstawienie dotyka trudnych realiów świata artystycznego, w ironiczny sposób obnażając wyzwania, które stoją przed przyszłymi lalkarzami i aktorami. Spektakl obfituje w osobiste akcenty i metaforyczne sceny dotyczące trudnej drogi do zdobycia rozpoznawalności na scenie oraz problemów związanych z jakością kształcenia w szkołach teatralnych.






