Jak widzę opisywane już sytuacje, grzecznie informuję właściciela czworonoga o najbliższym miejscu, gdzie można dostać darmowe woreczki, ale najczęściej udają że nie mówię do nich:) Może gdyby w szkołach były...
2012-11-09 18:43:51
Ja też nie polecam Patryka. Moja córka chodziła tam m-c, potem ją wypisałam. Kadra mało fachowa, brak własnej kuchni i wiele innych ale... Teraz chodzimy do NUTKI - wspaniałe przedszkole, ale trudno się do niego...