Suftech Dekoracyjne Sufity Napinane

Miasto Olsztyn
Ulica Aleksandra Puszkina 26/17
Kod pocztowy 10-295
NIP 7393612228
Telefon 600408109
Strona www www.suftech.pl

Opis:

Jesteśmy firmą zajmującą się montażem i dystrybucją nowoczesnych, dekoracyjnych, podwieszanych sufitów napinanych DPS. Priorytetem naszych działań jest realizowanie usług i dostarczanie Państwu produktów najwyższej jakości zgodnie z oczekiwaniami, potrzebami i wymaganiami. Zadowolenie naszych Klientów i Partnerów jest dla nas największą satysfakcją i największym osiągnięciem.
Nasze produkty:
DPS AQUA
Sufit napinany DPS to idealne rozwiązanie do basenów publicznych i prywatnych, parków wodnych, łaźni parowych, saun i ośrodków SPA. Sufit napinany DPS idealnie komponuje się w basenowym środowisku jako materiał odporny na wilgoć, chlor, siarczany i inne szkodliwe substancje. Dodatkowo, stanowi pełną barierę dla wytwarzanej pary zapewniając, że szkodliwe opary nie przechodzą powyżej punktu konstrukcyjnego.
 
 
 


 
 
 DPS COLORLIGHT
DPS COLORLIGHT to nowoczesna technologia DPS, która pozwoli rozświetlić każde pomieszczenie białym lub kolorowym blaskiem. DPS COLORLIGHT to nowe rozwiązanie w zakresie Świetlnych Powłok Sufitowych, w których został zastosowany sufit napinany DPS oraz system świetlny w postaci ściemnianych świetlówek w trzech barwach: czerwony, zielony i niebieski ( RGB - Red, Green, Blue) lub świetlówek trójkolorowych LED z odpowiednimi soczewkami. Mieszanie tych kolorów na powierzchni sufitu umożliwia uzyskanie prawie 16 milionów barw.
 
 
 


 
 
 DPS DESIGN
Sufit napinany DPS może mieć swój niepowtarzalny kształt : płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy. Sufity napinane DPS stosujemy we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej, w mieszkaniach prywatnych, a w szczególności tam gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i sterylność. Powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna, nieprzemakalna, antysejsmiczna przez co przygotowany specjalnie na zamówienie sufit napinany DPS jest rozwiązaniem długotrwałym nie wymagającym dodatkowych nakładów przez cały okres użytkowania. Sufity, ściany i figury, które tworzymy kojarzone są z nie ograniczeniem, dlatego też, tworząc technologię DPS zgodnie ze zindywidualizowanym projektem przestrzegając najwyższych europejskich norm, pragniemy dać klientom możliwość kreowania unikalnej przestrzeni wokół siebie.
 
 
 


 
 
 DPS LAKO
LAKO to idealne rozwiązanie do renowacji i dekoracji. Produkt montuje i demontuje się z łatwością w strukturach typu Armstrong. LAKO to produkt o niezwykłej trwałości. Dzięki unikalnej konstrukcji, kostki zachowują swoją pamięć strukturalną w czasie. Jest idealnym rozwiązaniem często spotykanych problemów budowlanych jak np. pleśń i stany grzybicze, pęknięć karton-gipsu czy zwykłego opadu kurzu ze stropu. LAKO występują w różnych wersjach: wykończenie lustrzane, satynowe, matowe, metalowe lub transparentne, perforowane-dekoracyjne i akustyczne oraz z nadrukiem.
 
 
 


 
 
 DPS LIGHT
DPS LIGHT to technologia DPS, która pozwoli rozświetlić każde pomieszczenie białym ciepłym, miłym i bezcieniowym światłem . DPS LIGHT to nowe rozwiązanie w zakresie Świetlnych Powłok Sufitowych, w których został zastosowany transparentny sufit napinany DPS oraz system świetlny w postaci ściemnianych świetlówek o białej barwie lub świetlówek LED. W zależności od natężenia światła DPS LIGHT może służyć do oświetlenia pomieszczenia lub jako element dekoracyjny.

  
 


 
 
 DPS PICTURE
DPS PICTURE swoją oryginalnością wzbudza zainteresowanie wielu doświadczonych architektów, którzy coraz częściej używają tego rodzaju sufitów w swoich pracach. Doskonała jakość porównywalna może być z profesjonalnymi zdjęciami, ponieważ nadruk nie ulega odkształceniom nawet przy mocnym napięciu folii. Oprócz tradycyjnego zastosowania, folia transparentna z nadrukiem wykorzystywana jest także jako oryginalny obraz świetlny, stanowiący niepowtarzalny element dekoracyjny każdego wnętrza.
 
 
 


 
 
 DPS SKY
DPS Sky to sufit napinany z unikalnym systemem punktów świetlnych sterowanych pilotem lub panelem. Umożliwia uzyskanie niesamowitych efektów kryształków, efektu SPA, gwieździstego nieba i wielu innych niepowtarzalnych możliwości dzięki indywidualnemu spojrzeniu klienta.

 


 
 
 


 
 
 DPS VIDEO
DPS Video to nowoczesna technologia DPS w dziedzinie projekcji obrazów, motywów i filmów wideo. DPS Video oferuje państwu możliwość wykorzystania projektorów i innych urządzeń multimedialnych w celu uzyskania obrazu na suficie napinanym. Niesamowity efekt wizualny zachwyci nawet najbardziej wymagających.