STILO - okna, bramy garażowe, rolety, drzwi

Miasto Olsztyn
Ulica Kościuszki 36
Kod pocztowy 10-504
NIP 758-230-32-09
Regon 146211784
Telefon 506 393 457
Fax 89 519 58 80
Strona www www.stilo.olsztyn.pl

Opis:

 OKNA

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy markowe okna Pomorskiej Fabryki Okien M&S. Jest to jeden z liderów wśród polskich producentów okien i drzwi i jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na rynku od 1993 r. M&S jest w stanie produkować okna w najnowszych technologiach PVC od wielokomorowych profili 73mm do tych najbardziej zaawansowanych 92mm. Ponadto M&S  kładzie bardzo duży nacisk na nowoczesny i unikatowy design dla najbardziej wymagających klientów szukających wyjątkowej estetyki  połączonej z bezpieczeństwem i bardzo dobrymi parametrami termicznymi.

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe są bezpiecznym, praktycznym i trwałym rozwiązaniem pozwalającym na optymalne wykorzystanie przestrzeni wjazdowej i garażowej. Do wyboru oferujemy wiele rodzajów przetłoczeń dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej (także drewnopodobnych) oraz wersje automatyczne lub obsługiwane ręcznie.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne poprawiają izolację termiczną i akustyczną budynku, chronią przed czynnikami atmosferycznymi, tj. ciepło, zimno, promieniowanie słoneczne, deszcz, wiatr. Dodatkowo ograniczają możliwość dostępu utrudniając włamania. Dzięki dużej różnorodności profili i bogatej kolorystyce jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania zarówno w zakresie funkcji użytkowych, estetycznych jak również rozwiązań architektonicznych.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z BOGATĄ OFERTĄ:

-DRZWI WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

-ROLET WEWNĘTRZNYCH, ŻALUZJI ORAZ PLIS

-AUTOMATYKA.

Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna