Savebaby Agencja Opiekunek

Miasto Olsztyn
Ulica Herdera 1 C
Kod pocztowy 10-695
NIP 7393228748
Regon 280481703
Telefon 784824894
Strona www www.savebaby.pl/

Opis:

Profesjonalna pomoc w zatrudnieniu opiekunki do dziecka, osoby starszej, pomocy domowej. Organizujemy kindel bale i baby shower

Pierwsza w Olsztynie Agencja Opiekunek    wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6281, specjalizująca się w doborze pracowników usług gospodarstwa domowego:

Opiekunki  do dzieci

Opiekunki osób starszych / chorych

Gosposie

Pomoce domowe

 

Swoją ofertę kierujemy do osób aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę na bliskimi.

 

Zapewniamy Państwu profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego pracownika, który odpowiada Państwa indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

 

Dla nas każda z rodzin jest niepowtarzalna, dlatego z zaangażowaniem i indywidualnym podejściem realizujemy każde zlecenie. 

 

Opiekunki współpracujące z SaveBaby, posiadają nie tylko kwalifikacje formalne potwierdzone referencjami, ale są to przede wszystkim osoby z powołaniem, które wykonują swój zawód z zaangażowaniem i pasją.

 

Mamy pełną świadomość, że od rekomendowanej przez SaveBaby opiekunki i jej cech osobowościowych zależy bezpieczeństwo i dobro Państwa rodziny i domu, dlatego nie polecamy osób, których sami byśmy nie zatrudnili.

 

Skorzystanie z usług Agencji Opiekunek SaveBaby jest gwarancją zaoszczędzenia czasu na niepotrzebnie wykonane telefony, umieszczone ogłoszenia oraz nieudane spotkania.

 

Agencja Opiekunek SaveBaby jest nie dlatego, że nie potrafisz znaleźć opiekunki dla swojego dziecka, ale dlatego abyś swój cenny czas mógł poświęcić rodzinie, która Cię potrzebuje.

 

DLACZEGO MY?

nasze doświadczenie i perfekcjonizm w działaniu spowodował, że Zaufało nam już wielu rodziców

 

cenimy Twój czas, abyś nie musiał wykonywać niepotrzebnych telefonów, organizować nieudanych spotkań, spędzać godzin na redagowaniu i umieszczaniu ogłoszeń

 

stawiamy na jakość, a nie na ilość, dlatego nie musisz tracić czasu na spotkania z "dziesiątkami" kandydatek

skupiamy się na każdym kliencie indywidualnie, aby w jak najlepiej dopasować osobowość opiekunki do oczekiwań i stylu życia domowników.

 

zapewniamy 3-miesięczny okres gwarancji w przypadku braku efektywnej współpracy Państwa z opiekunką

 

dbamy o to, by każda mama zawsze była szczęśliwa, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko, a kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

 

JUŻ DZIŚ ZADBAJ O SWOICH BLISKICH

784-824-894

http://www.savebaby.pl

 

2147382000
2147382000