Salonik Kosmetyczny

Miasto Olsztyn
Ulica Plac Pułaskiego 7/16 lokal nr 7 Ch Manhattan
Kod pocztowy 10-900
NIP 7393540523
Telefon 510820503
Strona www www.rzeski.bloog.pl

Opis:

 

Pragnę poinformować,że od dnia 5 stycznia 2011 roku Salonik Kosmetyczny zostaje przeniesiony na Plac Pułaskiego (centrum handlowe Manhattan) klatka nr 16 lokal nr 7(wejście od dużego parkingu,klatka narożna) w związku ze zamianą lokalizacji zostały przewiadziane liczne rabaty oraz promocje:) np -20% na Przedłużanie lub Zagęszczanie Rzęs, -50% na co trzecie Uzupełnienie Rzęs i wiele innych.Zapraszam Serdecznie!!!

 

Zapisz się juz dziś!!

Przedłużanie rzęs Lash Perfect 1:1 jest najbezpieczniejszą i najefektywniejszą metodą.Pozwoli Ci uzyskać efektdłuższych i gęstrzych rzęs , przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu oka.W zabiegach zastosowane są różne długości oraz grubości rzęs,dzięki czemu możesz sama zadecydować o tym jaki dokładnie efekt chcesz uzyskac..

 

Mam na imię Agata i jestem dyplomowana stylistką rzęs Lash Perfect, zapraszam wszystkie Panie na dający wspaniałe efekty zabieg przedłużanie rzęs 1:1 firmy Lash Perfect

 

Istotą pięknych rzęs jest ich odpowiednia długość, gęstość i właściwe wyeksponowanie. Stworzono system, który pozwala na doklejenie do naturalnej rzęsy sztuczną, dzięki czemu oko otwiera się, a spojrzenie staje się zdecydowanie bardziej wyraziste.

Lash Perfect idealnie wygląda każdego dnia nawet gdy czas spędzasz aktywnie.

Możesz bez obaw brać prysznic,pływać ,korzystać z zabiegów SPA i spać:) , ponieważ przedłużone rzęsy są wodoodporne i wytrzymałe.

 

Przedłużane rzęsy zapewniają piękny wygląd przez całą dobę,Nie potrzebują używania zalotek czy wielowarstwowych makijaży. Słowem stają się naturalnym sprzymierzeńcem kobiecego piękna.

Metoda przedłuzania rzęs Lash Perfect jeden do jednego(rzęsa do rzęsy) , zwana semipernamentną ( to znaczy półtrwała , czyli trwała w pewnym okresie czasu) Rzesy przyklejane są pojedynczo , rzęsa do rzęsy, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczania . Rzęsy są zakrzywione jak naturalne ,u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom.

Każda klientka po wykonanej usłudze otrzyma zalecenia do domu oraz szczotęczkę do pielęgnacji "nowych rzęs";)Nawet najlepiej wytuszowane rzęsy nie zapewnią spojrzeniu takiej lekkości i efektu jak fachowo uzupełnione sztucznymi. Są one bezpieczne ponieważ materiały używane do zabiegu wykonane są z doskonałej jakości tworzyw

 

Semipernamentne przedłuzania Rzęs Lash Perfect utrzymuja się do 8-12 tyg, w zależności od cyklu życia Twoich naturalnych rzęs i odpowiedniej pielęgnacji.Przedłużysz czas noszenia rzęs poprzez dopełnianie co 3-4 tyg nowych przedłuzeń .Podobnie jak włosy i paznokcie ,rzęsy nieustannie rosną i wypadają.

W dowolnym momencie można usunąć wszystkie rzęsy przedłużone metodą lash perfect bez szkody dla naszych naturalnych rzęs Służy do tego specjalny, łagodny dla oka preparat usuwający doklejone rzęsy. Zabieg "zmycia" przedłużonych rzęs trwa zaledwie kilkanaście minut. Pełen zabieg - przedłużenie każdej pojedynczej rzęsy trwa od 2-3 godzin, dopełnienie rzęs to czas około 1 godz.

 

Więcej informacji oraz zapisy:

kontakt: 510-820-503

salonik-kosmetyczny@wp.pl

gg 10144039

www.rzeski.bloog.pl