Salon kosmetyczny Eskada

Miasto Olsztyn
Ulica Mickiewicza 4/2
Kod pocztowy 10-549
NIP 739-352-06-09
Telefon 513 987 433
Strona www salonkosmetycznyolsztyn.pl/

Opis:

„Rób to, co kochasz, kochaj to, co robisz”

Zgodnie z tą dewizą wybrałam swoją drogę życiową i z radością nią podążam. Idąc za swoją pasją, wciąż zdobywam wiedzę i doświadczenie, które umożliwia mi pomaganie innym ludziom w odnalezieniu i wyeksponowaniu ich piękna, znalezieniu radości, poczuciu się dobrze z samym sobą.Prowadzony przeze mnie salon kosmetyczny nie jest tylko kolejnym gabinetem kosmetycznym w Olsztynie – moim celem było stworzenie miejsca, gdzie w swobodnej, miłej atmosferze poprawi się nie tylko kondycja ciała, ale też można będzie znaleźć spokój, wyciszenie, wewnętrzną radość i pozytywną energię.

W trosce o zdrowie i zadowolenie olsztyńskich klientów korzystam z renomowanych kosmetyków i profesjonalnego sprzętu najnowszej generacji oraz cały czas się rozwijam. Obecnie studiuję w Olsztynie kierunek zdrowie publiczne, ze specjalizacją odnowa biologiczna z żywieniem człowieka, ukończyłam też szkolenia i kursy związane z kosmetyką i pielęgnacją:

Makijaż permanentny,

Depilacja ciała,

Kosmetyka pielęgnacyjna,

Eksfoliacja kwasami (usuwanie blizn i przebarwień, redukcja zmarszczek, biorewitalizacja, redukcja zaskórników),

Peeling kawitacyjny,

Mikrodermabrazja,

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs,

Mezoterapia mikroigłowa,

Oxybrazja,

Oczyszczanie kawitacjne.

 

Zachęcam do odwiedzenia mnie w Olsztynie, w moim salonie kosmetycznym Eskada, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy możesz zadbać o siebie, zrelaksować i odnaleźć swoje piękno.

Zapraszam

Ewelina Słomińska

Galeria