Rejestro - Pośrednictwo rejestracji pojazdów Olsztyn | Zarejestruj auto z domu

Miasto Olsztyn
Ulica Pimpickiego 6/7
Kod pocztowy 10-699
NIP 7393594387
Regon 281347065
Telefon 531455323
Adres email [email protected]
Strona www rejestro.pl

Opis:

Rejestro - Pośrednictwo rejestracji pojazdów Olsztyn | Zarejestruj auto z domu


Rejestracja samochodu Olsztyn | Wydział komunikacji
Chcesz zarejestrować samochód, ale nie masz czasu i nie wiesz jakie niezbędne dokumenty trzeba przygotować? Kupiłeś nowy samochód i czeka Cię rejestracja pojazdu, ale nie masz ochoty czekać w długich kolejkach do wydziału komunikacji? Skontaktuj się z Rejestro!
Rejestro - Pośrednictwo rejestracji pojazdów Olsztyn | Zarejestruj auto z domu https://rejestro.pl/
Specjalista z wieloletnim doświadczeniem zajmie się zarejestrowaniem Twojego samochodu!
Podczas rozmowy telefonicznej umów się na przyjazd specjalisty, wybierzcie wspólnie odpowiednią datę i godzinę oraz przygotuj zestaw dokumentów według wskazówek. Czym zajmie się nasz specjalista?
Poprawnie wypełni wnioski,
uzupełni niezbędne dokumenty,
załatwi sprawę w urzędzie,
wybierze się po odbiór dowodu rejestracyjnego oraz tablicy rejestracyjnej.
Zadzwoń do nas! 531 455 323
Brzmi interesująco? Nie chcesz tracić dnia urlopu i masz ochotę skorzystać z usług Rejestro? Zadzwoń i dowiedz się więcej! Specjalista zapewnia pełen profesjonalizm, miłą obsługę, indywidualne podejście, a przede wszystkim szybkie i sprawne załatwienie sprawy. W ofercie Rejestro mieszczą się trzy pakiety:
Rejestro MINI - w zakresie pośrednictwa, pakiet MINI zawiera takie czynności jak między innymi: odbiór stałego dowodu rejestracyjnego, adnotacje HAK, VAT, GAZ, TAXI, wtórniki dokumentów, wtórniki tablic.
Rejestro OPTI - najpopularniejszy pakiet, zawierający, takie usługi jak m.in.: wstępna weryfikacja kompletności, dokumentów przez telefon, odbiór dokumentów z domu/firmy, kompleksowa weryfikacja dokumentacji i informacja o ewentualnych brakach, rejestracja pojazdu następnego dnia roboczego od otrzymania kompletu dokumentów, przywiezienie dokumentów i tablic rejestracyjnych we wskazane miejsce.
Rejestro MAXI - w skład pakietu MAXI wchodzi pakiet OPTI, a także złożenie deklaracji AKC/US lub złożenie deklaracji PCC-3, obliczenie wysokości podatku i wysłanie do klienta gotowej informacji jak, gdzie i ile ma zapłacić Urzędowi Skarbowemu.
Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo!
Rejestro - Pośrednictwo rejestracji pojazdów Olsztyn | Zarejestruj auto z domu


www.autoczescionline24.pl

www.autoczescionline24.pl