MOTÓR

Miasto Olsztyn
Ulica Towarowa 15
Kod pocztowy 10-416
NIP 7611479449
Regon 280435962
Telefon 666362306
Strona www www.motor.olsztyn.pl

Opis:

Profesjonalny, tani serwis i sklep motocyklowy.
MOTÓR posiada profesjonalnie wyposażony warsztat – z dużą dozą prawdopodobieństwa najlepiej wyposażony warsztat motocyklowy w okolicy. W jego wyposażenie wchodzi sprzęt i narzędzia typowo motocyklowe – nie musimy adaptować wątpliwej jakości patentów z narzędzi przeznaczonych do obsługi samochodów.

Naszym atutem jest doświadczenie wyniesione z wieloletniej praktyki w serwisach motocyklowych w kraju i za granicą, m. in. w znanym londyńskim Chas Bikes Limited.

Tworząc i prowadząc firmę MOTÓR chcemy stworzyć klimatyczne miejsce, do którego zawsze możesz wpaść na kawę, pogadać o fajnych trasach, posłuchać dobrej muzyki, w międzyczasie powierzając swoją maszynę w ręce doświadczonych mechaników, którzy szybko i sprawnie zdiagnozują, wyleczą i przywrócą jej pełną sprawność . Nie odwracamy głowy od żadnego motocykla… w przeciwieństwie do niektórych lokalnych firm, MOTÓR nie działa według zasady „serwisujemy tylko maszyny, które zostały u nas kupione jako nowe”. Każdy uzyska u nas fachową pomoc.MOTÓR wprowadza nowe standardy na rynku olsztyńskim. Posiadamy konkretnie określony cennik usług, nie bierzemy więc cen „z sufitu”.