Kreatywna Szkoła Językowa

Miasto Olsztyn
Ulica Stawigudzka 7 lok. K
Kod pocztowy 10-687
NIP 521-342-07-40
Telefon 530 894 177

Opis:

Kreatywna Szkoła Językowa oferuje kursy angielskiego i hiszpańskiego dla dzieci i młodzieży w małych, max. 6-osobowych grupach. 

Dorosłym proponujemy lekcje indywidualne w dogodnych terminach. 

 

Jak wyglądają zajęcia dla maluchów?Skaczemy, rzucamy piłką pluszową, bawimy się zabawkami, przybieramy najdziwniejsze role dzięki pacynkom, gramy w gry na tablicy interaktywnej, śpiewamy… Gdzie tu miejsce na naukę? Wszędzie! Sprawdzone zabawy ruchowe i opracowane przez profesjonalistów gry edukacyjne ułatwiają poznawanie nowych wyrażeń i sprawiają, że dzieci uczą się języków niepostrzeżenie. Zabawa to najlepszy i zapewniający trwałą motywację sposób na poznawanie angielskiego i hiszpańskiego. Dzieci nawet nie zauważą, jak stopniowo język ojczysty całkiem zniknie z zajęć. Kontekstowo znakomicie rozumieją wypowiedzi nauczyciela i podczas wakacyjnych wojaży zaskoczą Państwa łatwością odnalezienia się w obcojęzycznym kraju. 

Jak wyglądają zajęcia dla starszych dzieci?Dynamika i preferencje każdej grupy są inne – słuchowcy przyswajają wiedzę inaczej niż wzrokowcy, niektórzy lubią śpiewać lub poznawać świat za pomocą ruchu, innym więcej radości sprawia przygotowywanie projektów. Dobry nauczyciel potrafi dostrzec, jakim sposobem najskuteczniej zachęcić ucznia do nauki. Prezentuje nowy materiał tak, by przykuć uwagę, zaangażować i zmotywować. Tak komfortowe warunki do rozwoju umiejętności językowych możliwe są jedynie w małych grupach, gdzie słuchacz nie pozostaje anonimowy. Zindywidualizowane podejście wzmacnia pewność siebie dzieci i pozwala na przezwyciężenie niechęci do nauki.

 

MisjaKreatywna Szkoła Językowa nie ma nic wspólnego z tradycyjnymi placówkami, gdzie nauczyciel oddziela się od kilkunastoosobowej grupy biurkiem, a zajęcia zdominowane są przez język polski. Nauka języka w wymiarze kilku godzin w tygodniu ma sens jedynie w małych grupach, gdzie każdy słuchacz posiada możliwość wielokrotnego zabierania głosu i tym samym częstego ćwiczenia „żywego” języka. KSJ dysponuje nowoczesnym sprzętem multimedialnym oraz kilkudziesięcioma grami edukacyjnymi, by ułatwić dzieciom i młodzieży przyswajanie wiedzy przy wykorzystaniu środków bliskich młodemu pokoleniu. Ponadto wnętrza szkoły zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfortowe warunki niekojarzące się ze szkolnym przymusem. Na najmłodszych czeka żywa, radosna kolorystyka i dziecięce dodatki przywodzące na myśl beztroski świat zabaw. Zapraszamy na nasz Fanpage na Facebooku: Kreatywna Szkoła Językowa.