KLIMAZBYT SP. Z O.O. oddział Olsztyn

Miasto Olsztyn
Ulica Lubelska 36
Kod pocztowy 10-409
NIP 5862181752
Telefon 895341493;667994633
Fax 89-534-14-93
Strona www www.klimazbyt.pl

Opis:

Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie inwestorów nowoczesnymi rozwiązaniami komfortu, przedstawiamy kompleksową ofertę w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Oferujemy Państwu bogaty wybór wysokiej klasy urządzeń oraz materiałów montażowych wiodących producentów:
Firma Klimazbyt Sp. Z o.o. jest firmą handlową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze firm działających w zakresie branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, oraz chłodniczej. Cechuje nas solidność i innowacyjność. Szeroki wybór asortymentu oraz duże doświadczenie techniczne, pozwalają na wspólną realizację prac projektowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę , pomoc w wycenach oraz doborze urządzeń .

Doświadczenie zdobyte w kontaktach z kontrahentami realizującymi złożone inwestycje na obszarze całego kraju oraz znajomość specyfiki inwestycji w branży klimatyzacji i wentylacji znalazło wyraz w zaufaniu naszych klientów z którymi mamy przyjemność współpracować.

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty co pozwala brać nam odpowiedzialność za Państwa inwestycje.

Zapraszamy do współpracy