Hotel Wileński*** SPA

Miasto Olsztyn
Ulica Knosały 5
Kod pocztowy 10-015
NIP 7392112185
Telefon 089 535 01 22
Strona www www.hotelwilenski.pl

Opis:

***Hotel Wileński, Restauracja Wileńska, SPA***

Hotel Wileński położony jest w centrum jednego z najpiękniejszych miast Warmii, bliskość urokliwej Starówki sprawia, że widoki z pokoi hotelowych są niepowtarzalne.

Dewizą Hotelu jest świadczenie usług w najwyższym standardzie. Tutaj komfort i nowoczesność dotrzymują kroku tradycji, dlatego też z przeszłości zaczerpnęliśmy to co najcenniejsze: klimat wnętrz, artystyczny wystrój, a także rodzinną atmosferę. Nazwa Hotelu również nie jest przypadkowa, z tradycji wileńskich hołubimy kresowy smak i aromat, a także otwartość i życzliwość.

Aby zaspokoić wymagających Gości nasze SPA oparte jest na wysokiej klasy profesjonalistach pracujących z prawdziwą pasją. Stosowane przez masażystów techniki zapewniają doskonały relaks i wypoczynek.

Naszym celem jest by każdy Gość poczuł pełną satysfakcję i zadowolenie, dlatego bez pośpiechu pośród pachnących świec i przy filiżance aromatycznej herbaty celebrujemy każdą chwilę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług SPA:

* Sauna sucha, Infrared
* Jacuzzi
* Łaźnia parowa
* Masaże:
- klasyczny
- relaksacyjny
- gorącymi kamieniami
* Ukojenie nad brzegiem morza
* Masaż twarzy kamieniami z elementami akupresury
* Zabiegi na twarz
* Zabiegi na ciało
* Kapsuła
* Lipodermologia
* Fale radiowe
* Zabiegi dla kobiet w ciążyW razie pytań dotyczących oferty w naszym SPA prosimy o kontakt pod adresem email: spa@hotelwilenski.pl

Hotel Wileński Restauracja Wileńska***
ul. Knosały 5
10-015 Olsztyn

tel. 089 535 01 22
www.hotelwilenski.pl
recepcja@hotelwilenski.pl